کد خبر: ۵۲۸۴۹۸
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸

مراسم تکریم ستادهای کشوری و استانی پویش مردمی عدالت و کرامت "حامیان آیت الله رئیسی" با حضور مسئولین کشوری و اعضای ستادهای عدالت و کرامت سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش شفاف، در این مراسم از کلیه دلسوزان نظام جمهوری اسلامی ایران، که از تمام ظرفیتهای خود جهت حضور حداکثری و همراهی با مردم شریف و شهید پرور ایران اسلامی جهت انتخاب اصلح قدم برداشته اند، توسط احمد عامری ریس پویش عدالت و کرامت "حامیان آیت الله ریسی" تقدیر شد.
در مراسم تقدیر از ستادهای کشوری و استانی پویش عدالت و کرامت، دکتر احمد عامری ریس پویش عدالت و کرامت کشور، ضمن خوشامد گویی به حضار با تقدیر و تشکر از همه اعضای ستاد در سراسر کشور، به بیان گزارش عملکرد ستادهای فوق و عملکرد اعضای ستاد در استانها پرداخت و عملکرد ستاد های فوق را مثبت ارزیابی و تلاش های خالصانه و خلاقانه با توجه به اهمیت رعایت کردن پرتکل های بهداشتی که با ایده های نو به نحو احسن، ضمن افزایش تاثیر گذاری، ستاد ها را مدیریت نمودند، قابل تحسین و ستایش عنوان نمود.

عامری همچنین با توجه به فشارهای دشمنان خارجی و قسم خورده های داخلی و اهمیت حضور حداکثری مردم شریف ایرانی اسلامی برای مشروعیت بخشیدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضور مردم در این دوره از انتخابات را بسیار با اهمیت عنوان نمود و خلق حماسه ای دیگر از ملت قهرمان و شهید پرور ایران را حاصل تلاش های کلیه دلسوزان ایران اسلامی در ستادهای استانی دانست. 

رییس پویش عدالت و کرامت کشور با حماسی عنوان نمودن حضور باصلابت و باشکوه مردم پای صندوق های رای، اظهار امیدواری کرد، کلیه مسئولین کشوری تمام تلاش و همت خود را برای خدمت بی منت به مردم به کار گیرند و ان شالله شاهد رفع موانع  و مشکلات اقتصادی و سربلندی ایران اسلامی باشیم.

عامری با بیان اینکه پویش عدالت و کرامت از سال 96، ودر راستای ایجاد عدالت اجتماعی و همچنین حفظ کرامت ملت شریف ایران اسلامی تشکیل شد، افزود: این پویش در این مسیر توانست اقدامات و اهداف خوبی را ترسیم و عملیاتی نماید.

سید مرتضی علم الهدی نماینده ویژه آیت الله ریسی ریس جمهور منتخب ملت ایران اسلامی، هم با حضور در مراسم پویش عدالت و کرامت"حامیان آیت الله ریسی" ضمن قدرانی از تلاش های بی منت ستادهای پویش عدالت و کرامت، و ابلاغ سلام و تشکر آیت الله ریسی از همه ارکان پویش عدالت و کرامت در سراسر کشور، گفت: تقارن انتخاب هشتمین رییس جمهور ایران اسلامی با هفته مبارک کرامت و همزمان با ولادت با سعادت امام رضا (ع) را به فال نیک می گیریم و امیدواریم با استعانت از امام رئوف و ضامن  آهو ، شاهد خاتمه مشکلات  باشیم.

وی همجنین خواستار تداوم فعالیت های این پویش در راستای تحقق اهداف دولت مردمی و ایران قوی شد.

مهدی غصنفری وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت، هم در این همایش ضمن بیان عملکرد دولت های سابق و بیان نواقص و مشکلات پیش آمده در دولت های گذشته، گفت: بار اصلی مشکلات در گذشته روی دوش مردم بوده است.

وی با اشاره به مشکلات و معضلات پیش رو، راه حل رفع برخی از موانع را ایجاد معاونت بسیج توسعه در همه استانها بیان داشت، که در این مدل مردم را در راُس امور قرار داده و این ساختار که هیچ گونه هزینه ای برای دولت ایجاد نمی نماید، بازوی دولت در استانها خواهد بود و هدف اصلی معاونت بسیج مردمی رفع موانع و مشکلات و معضلات ریشه ای می باشد.

غضنفری با اشاره به وجود شبکه هایی که سابقه خوبی ندارند، اظهار امیدواری کرد،  در دولت جدید شاهد قطع دست شبکه های فوق باشیم، دولت باید سیاستگذاری کند و امور اجرایی را به مردم در قالب معاونت بسیج توسعه بسپارد، با پایان انتخابات و اتنخاب رئیس جمهور منتخب باید برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد، به شکلی که در انتخابات بعدی شاهد افزایش مشارکت مردم باشیم، که رسیدن به این مهم مستلزم ایجاد بسترهای مناسب برای علمی نمودن برنامه های دولت آیت الله رئیسی است.

وی افزود: ما در جمهوری اسلامی همیشه دولت داشتیم اما یک چیزی کم داشتیم (یا ساختار نداشتیم یا بودجه نداشتیم یا صداقت نداشتیم) مردم چشم به آینده دوخته و منتظر یک اتفاق خوب هستند. پروژه های صنعتی خود به خود رشد نمی کنند و بالا نمی آیند. راهی را که دنبال کردیم آغاز راهی است که 4سال باید آن را ادامه دهیم.

حجت السلام و المسیلمین فولادی رئیس قرارگاه سایبری، هم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های دکتر عامری رئیس پویش عدالت و کرامت کشور و تیم همراه ایشان در سراسر کشور، گفت: اگر امروز همه دور هم جمع شدیم به خاطر تلاشهای شبانه روزی خودتان بوده است.

وی با بیان اهمیت اتاق فکر قرارگاه سایبری با توجه به حملات و نشر اکاذیب جهت ایجاد تردید برای حضور مردم پای صندوق های راُی، از تلاش های شبانه روزی اعضای کمیته های مختلف قرارگاه، تقدیر نمود.

رئیس قرارگاه سایبری با بیان جملات مختلفی که از سوی رقبا در فضای مجازی منتشر می گردد و کماکان نیز شاهد آن هستیم، ادامه این مسیر جهت مقابله با حملات سایبری را با اهمیت عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود، با عنایت به تاُکید مقام معظم رهبری در خصوص بهره مندی مناسب از فضای مجازی، شاهد تداوم فعالیت های جوانان انقلابی در مقابله با نشر اکاذیب در فضای مجازی باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: