کد خبر: ۵۲۸۵۰۶
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
یاران اریکسن بین ۸ تیم برتر اروپا

کاسپر دولبرگ با 2 گلی که مقابل ولز به ثمر رساند، اژدهای سرخ را با همکاری یواکیم مایهل و بریتویت رام کرد و دانمارک را به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 فرستاد.

یورو۲۰۲۰: دانمارک ، ولز و بیل را از جام بیرون انداخت

 

به گزارش شفاف، دو گل این بازی را کاسپر دولبرگ در دقایق 27 و 48 به ثمر رساند. سومین گل این تیم را یواکیم مائله در دقیقه 88 به ثمر رساند. آخرین گل دانمارکی‌ها را هم مارتین برایت ویت در دقیقه ششم وقت‌های تلف شده به ثمر رساند تا دانمارکی که به عنوان تیم دوم گروه B به مرحله حذفی صعود کرد، مقتدرانه به عنوان اولین تیم راه‌یافته به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 لقب بگیرد.

در این بازی دانمارک عملکرد تقریباً همتراز با آخرین بازی‌اش در مرحله گروهی ارائه کرد و نشان داد که دو بازی بدون برد اولش در مرحله گروهی تحت‌الشعاع حادثه تلخ ایست قلبی کریستین اریکسن بوده است. ولز در حالی 4 گل در این بازی دریافت کرد که در 3 بازی مرحله گروهی فقط 2 گل خورده بود.

در این بازی همچنین هری ویلسون، هافبک تیم ملی ولز که در دقیقه 60 به جای جو مورل به میدان رفته بود به خاطر خطای خشن روی مائله کارت قرمز مستقیم گرفت تا ولز اولین تیم در یورو 2020 باشد که دو بازیکنش کارت قرمز گرفته‌اند. پیش از این آمپادو در بازی مقابل ایتالیا در دور سوم مرحله گروهی کارت قرمز گرفت.

 دانمارک در این بازی نه تنها در نتیجه بلکه از نظر آماری هم نسبت به حریفش برتری داشت و علاوه بر تملک توپ، شوت‌های بیشتری هم به سمت دروازه حریف شلیک کرد.

برنده این بازی در مرحله یک چهارم نهایی با برنده مصاف هلند و چک روبرو خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: