کد خبر: ۵۲۸۷۴۱
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹

پیشکسوت کشتی در محل برگزاری تمرین تیم ملی کشتی آزاد حضور یافت.

به گزارش شفاف، پس از دعوت فدراسیون کشتی از مفاخر کشتی ایران برای حضور در اردوهای تیم های ملی کشتی، علیرضا حیدری دارنده مدال برنز المپیک، یک مدال طلا، سه مدال نقره و یک مدال برنز جهان، 3 مدال طلای بازی‌های آسیایی و سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد عصر امروز (سه شنبه) در اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان حضور یافت.

حیدری ضمن آرزوی موفقیت برای تیم های ملی کشتی در میدان بزرگ المپیک گفت: ریل گذاری زندگی آینده تان را از امروز بکنید و هدفگذاری درست داشته باشید؛ چراکه تعیین کننده است.

وی ادامه داد: همیشه احساس ارزش کنید به خاطر اینکه شما توانسته‌اید، در یک جمع بزرگ به اینجا راه پیدا کنید.

این قهرمان سابق کشتی گفت: وقتی کشتی گیران موفق می شوند، سرم را بالا می گیرم و دوست دارم  شما به عنوان کسانی که الگوی کشتی کشور هستید در همین وقت باقی مانده، فاصله ها را نسبت به آن نقطه ای که می خواهید برسید، پر کنید.

دارنده مدال برنز المپیک آتن اظهار داشت: کشتی خود را آنالیز کنید و بفهمید که چگونه کار می کنید، و نکات لازم را در یک دفترچه بنویسید و تک تک ضعف ها را مورد بررسی قرار داده و رفع کنید.

وی خاطرنشان کرد: در بحث واژه پهلوانی، آقا تختی بسیار انسان بزرگ و خوبی بوده، اما واقعیت این است که نباید به دنبال مدل آقا تختی شدن باشیم، بلکه باید خود واقعی‌مان را بروز دهیم و برای اینکه واژه پهلوانی را ادا کنیم کافی است خوب باشیم و با ارزش هایمان مانند مهربان و حامی بودن، صبور و قوی بودن زندگی کنیم.

حیدری همچنین به همراه اعضای تیم ملی کشتی آزاد به تماشای فیلم دیدار خود در المپیک آتن نشست و پس از آن نیز دقایقی را با ملی پوشان به تمرین پرداخت.

این پیشکسوت کشتی مبلغ 3 هزار دلار نیز بعنوان هدیه به ملی پوشان آزادکار اهدا کرد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با توجه به سفر چند روزه زیارتی به سوریه در این دیدار حضور نداشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: