کد خبر: ۵۲۸۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸

پرسپولیسی ها نگرانند که با توجه به مشکلات مالی این باشگاه و تاخیر زیاد در پرداختی بازیکنان و کادرفنی ، پیشنهادهای نجومی تیم های قطری، سرمربی سرخ‌ها و دستیار همیشگی اش را برای رفتن به لیگ پرستاره و پرامکانات عربی ترغیب و وسوسه کند.

بدون سرمربی بودن سه تیم لیگ ستارگان قطر این شایعه را ایجاد کرده که احتمال دارد یحیی گل محمدی در پایان فصل پرسپولیس را به مقصد یکی از این سه تیم ترک کند.

به گزارش شفاف، در حالی که پیش از این هم یحیی گل‌محمدی تایید کرده بود پیشنهادهای جدی از تیم‌های عربی و خصوصا لیگ قطر داشته، حالا برخی این احتمال را مطرح کرده اند که این مربی با دانش و موفق ایرانی هم همچون کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس توافقاتی با یکی از تیم‌های قطری داشته و در پایان فصل قرمزها را ترک می‌کند!

 

۳ تیم قطری بدون سرمربی: یحیی در لیگ ستارگان؟

در همین حال تنها در مورد الغرافه قطر از بین این سه تیم زمزمه هایی برای فصل آتی شنیده می‌شود و گفته شده که استراماچونی سرمربی سابق استقلال گزینه جدی آنهاست.

پرسپولیسی ها نگرانند که با توجه به مشکلات مالی این باشگاه و تاخیر زیاد در پرداختی بازیکنان و کادرفنی ، پیشنهادهای نجومی تیم های قطری، سرمربی سرخ‌ها و دستیار همیشگی اش را برای رفتن به لیگ پرستاره و پرامکانات عربی ترغیب و وسوسه کند.

پرسپولیس که به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا راه یافته است، شهریور ماه باید در مصاف با استقلال تاجیکستان در زمین حریف به میدان برود و پروژه زمین مانده قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دنبال کند اما اکنون هیچ نشانی از اقتدار لازم برای رفع کمبودها را ندارد و گفته می‌شود چندین ستاره این تیم مانند احمد نوراللهی و محمدحسین کنعانی‌زادگان در پایان رقابت های لیگ بیستم، این باشگاه را به مقصد لیگ قطر ترک می کنند. 

وضعیت تمدید قرارداد و ماندن شهریار مغانلو هم با باشگاه پرتغالی مشخص نشده و در واقع پرسپولیس منابع مالی لازم برای این کار را ندارد چرا که بخاطر تحریم ها نتوانسته جوایز دو فصل اخیرش در لیگ قهرمانان آسیا را از کنفدراسیون آسیا دریافت کند.

در همین حال روزنامه العرب قطر در گزارشی از آخرین وضعیت نیمکت ۱۲ تیم فصل آینده لیگ ستارگان نوشت: وضعیت نیمکت و فهرست بازیکنان خارجی در برخی تیم‌ها هنوز نامشخص است.

 به نقل از العرب، در حالی که تمرینات تیم‌های حاضر در لیگ ستارگان قطر از امروز آغاز می‌شود وضعیت نیمکت سه تیم هنوز مشخص نیست و برخی باشگاه‌ها در خصوص تکمیل فهرست بازیکنان خارجی خود هنوز اقدامی نکرده‌اند.

این در حالی است که برخلاف فصل گذشته باشگاه‌های قطری امکان حضور در اردوهای برون‌مرزی را خواهند داشت و با این وجود برخی از باشگاه‌ها بدون سرمربی و تکمیل فهرست بازیکنان نمی‌توانند راهی اردوی اروپایی شوند.

الغرافه نخستین تیمی است که بعد از جدایی یوکانوویچ صرب هنوز وضعیت نیمکت خودش را مشخص نکرده و سرمربی جدید این باشگاه معرفی نشده هرچند گفته می‌شود استراماچونی سرمربی جدید این باشگاه است.

العربی دیگر تیمی است که هالگریمسون ایسلندی را برکنار کرده اما هنوز سرمربی جدید این تیم هم انتخاب نشده و مشخص نیست تمرینات العربی زیر نظر کدام مربی آغاز می‌شود.

الدحیل هم با وجود انتشار اخباری در خصوص برکناری صبری لاموشی هنوز وضعیت سرمربی بعدی‌اش را مشخص نکرده و شرایط فهرست بازیکنان خارجی این تیم هم نامعلوم است.

الشمال نیز با هشام غزونی مراکشی به لیگ ستارگان قطر صعود کرده اما مسئولان این باشگاه هنوز در خصوص تمایل به حفظ این مربی یا انتخاب گزینه دیگر برای حضور در فصل آینده موضع‌گیری نکرده‌اند.

در سوی دیگر آنطور که مشخص است السد با هدایت ژاوی، الریان با لوران بلان فرانسوی، الاهلی با نیبوشای صرب، الوکره با لوییز مارکز اسپانیایی، السیلیه با سامی الطرابلسی تونسی، الخور با وینفرد شفر آلمانی، تیم قطر اف‌سی با زی ریکاردوی برزیلی و ام‌صلال با سرجیو فاریاس برزیلی آماده حضور در فصل آتی لیگ ستارگان قطر خواهند شد.

 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار