کد خبر: ۵۲۸۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰

جلسه شورای راهبردی توسعه فدراسیون قایقرانی با حضور رئیس‌ فدراسیون برگزار شد.

به گزارش شفاف، جلسه شورای راهبردی فدراسیون قایقرانی با حضور اعضا به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه اعضا به صورت جداگانه راهکارهای خود را در خصوص توسعه قایقرانی با محوریت کسب موفقیت در بازی‌های آسیایی هانگژو ارائه دادند.

در این جلسه اعضا بر لزوم استقاده از همه ظرفیت قایقرانی در بازی‌های آسیایی و انجام برنامه ریزی مدون با برگزاری جلساتی مانند شورای راهبردی تاکید کردند.

ارتقا مدال‌های ادوار گذشته در بازی‌های آسیایی هانگژو و کسب مدال در رشته‌های جدید دیگر موضوعی بود که مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

اعضا با اشاره به اهمیت شورای راهبردی در فدراسیون قایقرانی تاکید کردند: در جلسات مشورتی مانند همین شورای راهبردی به دنبال ارائه راهکار برای تدوین یک برنامه با هدف به دست آوردن یک موفقیت بلندمدت هستیم.

برگزاری با کیفیت لیگ همراه با پخش زنده در شرایط دشوار کرونایی اقدام مهمی از سوی اعضای شورای راهبردی عنوان و برگزاری با کیفیت مطلوب‌تر این مسابقات در رشته‌های بیشتر در سال پیش‌رو پیشنهاد شد.

اعضای شورای راهبردی توسعه فدراسیون قایقرانی، برگزاری مسابقات در همه رشته‌ها در بخش قهرمانی کشور، 5 رشته نیز در لیگ و 3 رشته در المپیاد استعدادهای برتر را نقطه مثبت تقویم مسابقات سال 1400 فدراسیون عنوان کردند و برگزاری موفق این رویدادها را دارای نتایج ارزشمندی در پایان سال و سال‌های دیگر برای قایقرانی دانستند.

اعضا همچنین در بعد آموزش با تقدیر از برگزاری کلاس‌های آنلاین که به یکسان‌سازی و ارتقا دانش مربیان و داوران کمک خواهد کرد، استفاده قایقرانی از علم روز و بالا رفتن کیفیت فنی تیم‌های ملی را حاصل برگزاری با کیفیت این دوره‌ها ارزیابی کردند.

در این جلسه رضا صابونچی، کتایون اشرف، هادی راضیان، ناجی‌پیمان ضیایی، احمد گنجی، هادی قاضی‌عسگر، حمید شمالی، عباس محمدعلی، محسن میلاد، محمدعلی قرائت، محسن شیخلووند و مهدی زارعی اعضای شورای راهبردی فدراسیون قایقرانی حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: