کد خبر: ۵۲۸۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰

نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در سیستان و بلوچستان کمبود پزشک و آمبولانس داریم و دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر توان زیادی برای مقابله با این مشکل ندارد.

عبدالناصر درخشان در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران پویا؛ با بیان این‌که ما در کشور در شرایط سختی قرار داریم، اظهار داشت: در حال حاضر با پدیده‌ کرونا مواجهیم که تمام استانداردهای دنیا را بر هم زده است. مردم به خصوص در روستاها توقع زیادی از وزارت بهداشت دارند و الان در سیستان و بلوچستان کمبود پزشک و آمبولانس داریم و دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر توان زیادی برای مقابله با این مشکل ندارد درحالی که این امکانات در تهران و شهرهای بزرگ کشور زیاد است.

نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر دانشگاه جدیدی است که نیاز به حمایت همه جانبه وزارت بهداشت دارد البته این‌که در مقابله با بیماری کرونا فقط از وزارت بهداشت انتقادکنیم درست نیست بلکه باید عملکرد مناسب آن را نیز مورد توجه قرار دهیم و ما درعین انتقاد باید نقاط مثبت عملکرد آن را نیز بگوییم.

به گزارش شفاف، ورود غیرقانونی اتباع خارجی از مرزها، کاهش رعایت پروتکل‌ها و کم بودن اقبال مردم نسبت به واکسیناسیون کرونا و نبود امکانات بهداشتی مناسب از جمله علل افزایش موارد ابتلا به کرونا عنوان شده است.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: