کد خبر: ۵۲۸۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵

نهمین قسمت از مجموعه سینمایی سریع و خشن ۳۳ میلیون دلار دیگر به فروش خود اضافه خواهد کرد و جمع فروش دو هفته ابتدایی خود را به ۱۲۶ میلیون دلار می‌رساند.

به گزارش شفاف، فیلم F9‌ بعد از دو هفته فروش، جایگاه نخست خود را در باکس آفیس آمریکا حفظ کرده است.

با گذشت از تعطیلات چهارم جولای در آخر هفته انتظار می‌رود که این فیلم بتواند 33 میلیون دلار به فروش خود از اکران در 4 هزار و 203 سالن اضافه کند و جمع فروش خود را به 126 میلیون دلار برساند. 

این فیلم محصول یونیورسال در اولین پایان هفته فروش خود توانست 70 میلیون دلار کسب کند و عنوان پرفروش‌ترین افتتاحیه اکران فیلم را در دوران همه‌گیری کرونا به خود اختصاص دهد. این فیلم در کنار دو فیلم «یک مکان ساکت 2» و «گودزیلا در برابر کونگ» تنها فیلم‌هایی هستند که توانستند فروش خود را از مرز 100 میلیون دلار در این دوران بگذرانند.

کمپانی یونیورسال همچنین قرار است که با اکران دو فیلم دیگر «بچه رئیس: تجارت خانوادگی» و «پاکسازی ابدی» جایگاه‌های دوم و سوم باکس آفیس را تصاحب کند. تخمین زده شده که انیمیشن «بچه رئیس 2» با بازی «الک بالدوین»  بتواند تا پایان امروز 26 میلیون دلار از اکران در 3 هزار 644 سالن سینما فروش داشته باشد. «پاسکازی ابدی» که قسمت پنجم مجموعه فیلم‌های «پاکسازی» است نیز می‌تواند از 16 میلیون دلار عبور کند. این دو فیلم باید بتوانند انتظارات صنعت سینما را برآورده کنند زیرا در ابتدا تخمین زده شده بود که بچه رئیس 2 بتواند در افتتاحیه خود 15 میلیون و  پاسکازی ابدی 10 میلیون دلار فروش داشته باشد که عملی نشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار