کد خبر: ۵۲۸۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷

یک منبع خبری در ایتالیا مدعی شد که ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس نه تنها خیال ترک این تیم را ندارد بلکه آماده تمدید قراردادش با این تیم است.

به گزارش شفاف، نشریه گاتزتا دلواسپورت نوشت که ژرژ مندز مدیربرنامه‌های کریستیانو رونالدو از یوونتوس درباره امکان تمدید یک ساله قرارداد این ستاره پرتغالی سؤال پرسیده است.

قرارداد فعلی رونالدو تا پایان فصل آینده اعتبار دارد و با توجه به ناکامی این تیم برای فتح لیگ یا لیگ قهرمانان اروپا، گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال جدایی ستاره پرتغالی از بانوی پیر شکل گرفت اما طبق ادعای گاتزتا، رونالدو نه تنها نمی‌خواهد برود بلکه خواهان تمدید یک ساله قراردادش و ماندن در تورین تا سال 2023 شده است.

پیش از انتشار این خبر توسط گاتزتا، زمزمه‌هایی مبنی بر آغاز مذاکرات رونالدو با یووه برای تمدید قرارداد فی‌‌مابین در ابتدای جاری شنیده می‌شد که البته شبکه اسکای اسپورت ایتالیا آنها را تکذیب کرده بود. اکنون نشریه گاتزتا نوشته است که مذاکرات برای تمدید قرارداد میان طرفین آغاز نشده است اما باشگاه یوونتوس مطلع شده که رونالدو مایل به تمدید قراردادش تا سال 2023 است.

مدیران یوونتوس مطلع هستند که مندز، رونالدو را به باشگاه‌‌های دیگری مانند پاری‌سن‌گرمن و منچستریونایتد هم پیشنهاد داده است اما ظاهراً‌هیچ یک از آنها فعلاً تمایلی به جذب این بازیکن 36 ساله ندارند. باشگاه یوونتوس از مندز برای تصمیم‌گیری درباره رونالدو وقت خواسته چرا که پرداخت حقوق 31 میلیون یورو در سال رونالدو با شرایط اقتصادی کنونی باشگاه فشار زیادی به بانوی پیر وارد می‌آورد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: