کد خبر: ۵۲۹۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۸

امروز سهامداران شرکت‌های فنرسازی خاور، سپنتا و باما در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سرمایه‌گذاری اعتلاء البرز، مجتمع صنایع لاستیک یزد و ریل سیر کوثر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش شفاف، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 10هزار و 893واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 254هزار و 612واحد به کار خود پایان داد و بیش از 6میلیارد و 714میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4هزار و 987میلیارد تومان در بیش از 679هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فنرسازی خاور، سپنتا و باما بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های صنایع شیمیایی فارس، آسان پرداخت پرشین و رینگ‌سازی مشهد بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 36میلیون ورقه به‌ارزش 14هزار و 816میلیارد تومان در 385هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 94واحد رشد کرد و در ارتفاع 18هزار و 210واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری اعتلاء البرز، مجتمع صنایع لاستیک یزد و ریل سیر کوثر بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های آسیا سیر ارس، بیمه معلم و آ س پ بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: