کد خبر: ۵۲۹۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: صنعت نفت و نساجی در اصل هویت دو شهر هستند و در سفره‌های مردم جا دارند.

به گزارش شفاف، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: فردا یک بازی خیلی مهم از جانب دو تیمی است که در اصل هویت دو شهر هستند و در سفره‌های مردم جا دارند. مردم آبادان و قائمشهر به عشق صنعت نفت و نساجی زندگی می‌کنند. مردم این دو شهر جز این دو تیم، شاید چیز خاص دیگری نداشته باشند.

وی افزود:‌ صنعت نفت‌ هویت، اصالت و ریشه مردم آبادان است. این تیم کادر فنی بسیار خوب و بازیکنان جوان و آینده‌داری دارد. من بازی بسیار سختی را برای تیمم پیش‌بینی می‌کنم. جا دارد به پورموسوی بابت این تیم خوب تبریک بگویم. ما هم نساجی هستیم و نتایج بازی‌‌های قبل نشان می‌دهد تیم‌مان رو به پیشرفت است. شرایط‌مان به گونه‌ای است که الان سرنوشت‌مان دست خودمان است. می‌دانیم با دو بحث رو‌به‌رو هستیم، اول بحث آب‌و‌هواست و بعد هم اینکه با تیم خوبی بازی داریم. جای خوشحالی دارد که صنعت نفت واقعاً فوتبال بازی می‌کند و می‌توانیم یک فوتبال زیبا بازی کنیم. امیدوارم تیمی که شایسته و در زمین بهتر است، پیروز شود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی خاطر نشان کرد: برای داوران هم آرزوی موفقیت دارم. می‌دانم داوران در شرایط سختی هستند. بازی سنگینی است، نه به لحاظ امتیازی، بلکه به لحاظ جایگاه جدول و آینده لیگ بیستم.

الهامی در واکنش به سؤالی درباره محرومان و مصدومان تیمش برای این مسابقه تصریح کرد: در این مورد باید بگویم ما 20 نفر داریم. 11 نفر هم داشته باشیم باید برای بردن بازی کنیم. فکر می‌کنم بازی زیبایی باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: