کد خبر: ۵۲۹۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰

دیدارهای مسابقات لیگ قهرمانان فوتبال آسیا برگزار شد و در پایان این مسابقات نمایندگان کره و ژاپن در صدر جدول قرار گرفتند.

به گزارش شفاف، مسابقات گروه F و I لیگ قهرمانان فوتبال آسیا امروز (۱۴ تیر) برگزار شد، که نتایج این بازی‌ها به شرح زیر است:

گروه F

اولسان هیوندای ۲ - ۱ کایا

دیدار تیم های اولسان هیوندای کره جنوبی و کایای فیلیپین از ساعت ۱۴:۳۰ برگزار شد که این بازی در نهایت با برتری دو بر یک اولسان به پایان رسید. گل‌های اولسان را یون بیت  گارام در دقایق ۲۷ و ۵۱ به ثمر رساند. تک گل کایا را هم جوین بدیچ به ثمر رساند.

ویتل ۱ - ۳ پاتوم 

دیدار تیم‌های ویتل ویتنام و پاتوم تایلند از ساعت ۱۸:۳۰ برگزار شد که در پایان پاتوم با نتیجه سه بر یک پیروز شد. گل‌های پاتوم را ویراچارت، آندرس تونز و دیوگو به ثمر رساندند. تک گل ویتل را پدرو به ثمر رساند.

با این نتایج اواسان با ۱۲ امتیاز در صدر جدول و پاتوم با ۹ امتیاز در رده دوم قرار گرفت. تیم‌های ویتل و کایا هم به ترتیب در رده سوم و چهارم قرار گرفتند.

گروه I

یونایتد سیتی ۰ - ۲ کاوازاکی

دیدار تیم‌های یونایتد سیتی فیلیپین و کاوازاکی ژاپن که از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شده بود، در نهایت با نتیجه دو بر صفر به سود کاوازاکی به پایان رسید. دو گل کاوازاکی را چینن و هاسگاوا به ثمر رساندند.

بیجینگ گوان ۰ - ۳ تگو 

دیدار تیم‌های بیجینگ گوان چین و تگو کره جنوبی در نهایت با نتیجه سه بر صفر به سود تگو به پایان رسید. گل‌های این بازی را کیم جین هیوک، جونگ چی این (دوبار) به ثمر رساندند.

با این نتایج، کاوازاکی و تگو با ۱۲ و ۹ امتیاز در رده اول و دوم قرار گرفتند. همچنین تیم‌های بیجینگ و یونایتدسیتی هم با یک امتیاز سوم و چهارم شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: