کد خبر: ۵۲۹۱۶۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶

نحوه فعالیت و حضور دانشگاهیان دانشگاه تربیت مدرس با توجه به وضعیت قرمز کرونایی شهر تهران اعلام شد.

به گزارش شفاف، دانشگاه تربیت مدرس در اطلاعیه‌ای نحوه فعالیت و حضور دانشگاهیان را با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا و قرمز شدن شهر تهران تا اطلاع ثانوی اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

۱- تمامی فعالیت‌های اعضای هیئت علمی اعم از آموزشی، پژوهشی حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، پایان نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان همچنان به صورت مجازی خواهد بود. بدیهی است در صورت ضرورت و بنا به تشخیص عضو هیئت علمی، مدیر گروه و یا هیئت رئیسه دانشکده، حضور افراد در محل کار برای کوتاه مدت و با رعایت دقیق شیوه نامه ها بلامانع است.

۲- فعالیت اداری تمامی کارمندان در واحد‌های مختلف به صورت دورکاری خواهد بود و در صورت ضرورت و موارد محدود و اجتناب ناپذیر بنا به تشخیص و معرفی از سوی مسؤل واحد، همکاران مورد نظر صرفاً برای خدمات اولویت دار به صورت حداقلی می‌توانند در محل کار حضور یابند. جانبازان با سابقه بیماری تنفسی، کارکنان بالای ۶۰ سال، افراد دارای بیماری زمینه ای، زنان باردار و بانوان دارای فرزند خردسال مشمول حداقل حضور نخواهند بود.

به منظور پشتیبانی از فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، اداری و مالی دانشگاه، پرسنل واحد‌های فناوری اطلاعات، پشتیبانی آموزش مجازی در معاونت آموزشی، مدیریت مالی و اداری باید به صورت ۷۰ درصد حضوری و ۳۰ درصد دورکاری به فعالیت خود ادامه دهند. از این رو مسئولان واحد‌ها پیشاپیش اسامی افرادی که بر اساس نیاز قطعی در محل کار حضور می‌یابند را به مدیریت اداری و پشتیبانی اعلام کنند تا مجوز حضور آن‌ها در این دوره صادر شود. گفتنی است، مدیریت حراست از ورود کارمندانی که فاقد مجوز باشند ممانعت خواهد کرد.

۳- ورود تمامی مراجعان متفرقه اعم از دانشجویان بدون مجوز از معاونت پژوهشی و یا افراد غیر دانشجو و مهمان به دانشگاه تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت ضرورت و بنا به تشخیص مسئول ارشد واحد ذی ربط مراتب باید از قبل با مدیریت حراست هماهنگ شود و شیوه نامه‌های بهداشتی به صورت دقیق رعایت شود.

۴- تمامی مراسم، نشست‌ها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی لغو می‌شود.

۵- در صورت ابلاغ بخشنامه‌ها و راهبرد‌های جدید از مراجع ذی‌ربط اصلاحات لازم در دستورالعمل‌ها اعمال و ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: