کد خبر: ۵۲۹۲۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۵

رئیس مرکز برنامه‌ریزی آموزش‌وپرورش صدور مجوز ستاد ملی کرونا را شرط برگزاری آزمون استخدامی نیرو‌های نهضت سوادآموزی، طرح امین و مربیان قرآنی دانست.

به گزارش شفاف، ناصر سلیمان زاده رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش  اظهار کرد: آزمون استخدامی نیرو‌های نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیرو‌های طرح امین و مربیان قرآنی، در صورت موافقت ستاد ملی کرونا، در روز ۲۵ تیرماه برگزار خواهد شد، البته تاکنون مجوزی برای برگزاری این آزمون از سوی ستاد ملی کرونا صادر نشده است.

او ادامه داد: امیدواریم با بهبود شرایط شیوع کرونا، مجوز برگزاری آزمون نیرو‌های نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیرو‌های طرح امین و مربیان قرآنی از سوی ستاد ملی کرونا صادر و این آزمون در موعد مقرر برگزار شود، اما در صورت عدم امکان صدور مجوز از سوی ستاد ملی کرونا، با هماهنگی این ستاد تاریخ دیگری را برای برکزاری آزمون اعلام خواهیم کرد.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش، با اشاره به نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی (آزمون استخدامی فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها و ...) گفت: تاریخ دقیق این آزمون، پس از موافقت سازمان اداری و استخدامی و هماهنگی با سازمان سنجش کشور و أخذ مجوز از ستاد ملی کرونا، اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است هرگونه تغییر در زمان برگزاری آزمون جامانده‌های آزمون نهضت سواد آموزی و ... صرفاً از طریق پورتال وزارت آموزش و پرورش و جهاد دانشگاهی اطلاع رسانی خواهدشد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: