کد خبر: ۵۲۹۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹

صادق فرد گفت: پیش‌بینی ما برای برگزاری اردوهای جهادی تابستان، ۱۵۰۰ اردو از سوی گروه های جهادی دانشگاه های کشور است.

به گزارش شفاف، صادق مفرد مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به فرا رسیدن تابستان و برگزاری اردو‌های جهادی در این فصل گفت: امروز دست اندرکاران برگزاری اردو‌های جهادی در منطقه املش در استان گیلان حضور پیدا کردند و ما یک اردوی جهادی و تشکیلاتی با حضور ۸۱ نفر از مدیران جهادی سازمان بسیج دانشجویی (۶۰ نفر از برادران و ۲۰ نفر از خواهران) خواهیم داشت.

وی افزود: این اردوی جهادی سه روزه خواهد بود و به نوعی آغاز و افتتاحیه اردو‌های جهادی سراسر کشور محسوب می‌شود.

مفرد یادآور شد: مدیران جهادی در این برنامه در قالب یک اردوی جهادی در کنار همدیگر قرار می‌گیرند و ضمن اینکه در مناطق محروم استان فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و جهادی دارند با همدیگر منسجم می‌شوند و تجربیات برگزاری اردو‌ها منتقل خواهد شد و مدیران جهادی این تجربیات را به گروه‌های جهادی استان‌های خود منتقل خواهند کرد.

وی گفت: بعد از آن ما نشست‌های گفتمانی و آموزشی را خواهیم داشت و مدیران جهادی بعد از این اردو مجهز و آماده به استان‌های خودشان برمی گردند تا جهاد خدمت رسانی را شروع کنند.

مفرد تاکید کرد: پیش‌بینی ما برای برگزاری اردو‌های جهادی تابستان، ۱۵۰۰ اردو از سوی گروه‌های جهادی دانشگاه‌های کشور است که در کلیه استان‌ها در مناطق محروم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار