کد خبر: ۵۲۹۳۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲

گروه‌های فلسطینی به اشغالگران صهیونیست هشدار دادند که در صورت ادامه جنایت‌های آنها علیه فلسطینیان، این بار شهرهای مرکزی اسرائیل در تیررس موشک‌های مقاومت خواهد بود.

به گزارش شفاف، روزنامه الاخبار به نقل از یک منبع ارشد در مقاومت فلسطین فاش کرد که گروه‌های فلسطینی در نشست‌های اخیر خود و پس از تماس با واسطه‌های مصری طی چند روز گذشته توافق کردند که در صورت ادامه سیاست‌های کنونی رژیم اشغالگر صهیونیستی زمینه برای آماده سازی مجدد درگیری‌ها فراهم می‌شود.

منبع مذکور تاکید کرد که مقاومت در این زمینه آمادگی کامل دارد و از قبل دور جدید درگیری‌ها که ممکن است از غزه آغاز شود را پیش بینی کرده اما این بار شهرهای مرکزی رژیم صهیونیستی هدف مستقیم عملیات‌های مقاومت هستند.

این منبع با اشاره به افزایش تهدیدهای رژیم صهیونیستی در خصوص آغاز عملیاتی علیه نوار غزه گفت، هدف از این تهدیدها آغاز جنگ روانی و جلوگیری از واکنش‌های رسانه‌ای مقاومت است تا مقابله نظامی را آغاز نکند و وضعیت کنونی همچنان ادامه داشته باشد.

این منبع مقاومت در ادامه تاکید کرد که مقاومت فلسطین آمادگی ورود به هرگونه درگیری نظامی با دشمن صهیونیستی را دارد اما این فرصت را به واسطه‌ها می‌دهد تا به دشمن اعلام کنند از اقدامات تحریک آمیز خود دست بردارد.

گروه های مقاومت فلسطین روز گذشته در بیانیه‌ای رسمی پس از نشستی در غزه درباره ادامه جنایت‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه فلسطینیان به مقامات این رژیم هشدار دادند که ادامه این تجاوزات منجر به انفجار اوضاع خواهد شد.

همچنین گردانهای «عزالدین القسام» شاخه نظامی جنبش حماس تاکید کرد که در حال تقویت توانایی‌های نظامی خود برای درگیری‌های آینده است.

گروه‌های فلسطینی تاکید کردند که جنایت‌های اشغالگران در قدس با هدف نابودی هویت اسلامی این منطقه نمی‌تواند مانع از ادامه مقاومت فلسطینیان شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: