کد خبر: ۵۲۹۴۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱
فریادشیران با حکم مددی ترفیع گرفت

با صدور حکمی از سوی احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال، ناصر فریاد شیران به عنوان معاون اجرایی این باشگاه منصوب شد.

به گزارش شفاف، این اتفاق در شرایطی رخ داد که در زمان هیات مدیره قبلی باشگاه استقلال مصوب شده بود فریادشیران از سمت آکادمی باشگاه استقلال برکنار شود و همچنین بر طبق این تصویب او حق در اختیار داشتن هیچ سمتی در باشگاه را نداشت.

 

حالا با برکناری و جدایی مهدی عبدیان و حجت نظری از هیات مدیره آبی‌ها ، فریادشیران در پستی بالاتر به باشگاه بازگشته است.

در آن زمان گفته شد احمد مددی به اسماعیل خلیل زاده رییس وقت هیات مدیره که آن زمان هنوز بازداشت نشده بود اعلام کرده بود که اگر هیات مدیره فریاد شیران را از آکادمی باشگاه برکنار کنند، او را به عنوان معاون خود انتخاب می کند که همین اتفاق هم رخ داد.

مرد مغضوب هیات‌مدیره قبلی به استقلال برگشت

در خبر منتشر شده در باشگاه استقلال برای معرفی فریاد شیران به عنوان معاون اجرایی باشگاه آمده است:

ناصر فریاد شیران که از مدیران با سابقه و خوشنام ورزش ایران است، سال گذشته به عنوان مدیر آکادمی باشگاه استقلال عملکرد درخشانی از خود بر جای گذاشت و موفق شد دو قهرمانی در رده های امید و نوجوانان، یک نایب قهرمانی در رده جوانان و یک مقام سومی در رده نونهالان کسب کند. شایان ذکر است، در دوره مدیریت ایشان، هر چهار رده امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان موفق به شکست پرسپولیس در دربی شدند.
گفتنی است پست جدید فریاد شیران با فرزاد مجیدی فرق دارد چرا که کمک سرپرست استقلال به عنوان مدیر اجرایی تیم استقلال فعالیت می کند و فریاد شیران معاون اجرایی باشگاه است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار