کد خبر: ۵۲۹۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از شناسایی و دستگیری ۲ نفر دیگر از عاملان اصلی نزاع خونین در پارک شریعتی خانی آباد تهران خبر داد.

به گزارش شفاف، سرهنگ یزدان سلیمان آبادی رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار کرد: در اواسط اردیبهشت ماه امسال تعداد ۱۲ نفر از اراذل و اوباش جنوب تهران با قمه و قداره و انواع سلاح‌های سرد به هواخواهی از یکی از دوستان و گنده لات‌های محلشان به پاتوق طرف مقابل دعوا در پارک شریعتی خانی آباد که وی نیز از اوباش سابقه دار منطقه است، حمله ور شده و ضمن ایجاد رعب و وحشت برای ساکنان محل، اقدام به تخریب اموال عمومی و وسایل موجود در این پارک و ضرب و شتم تعدادی از شهروندان کرده و بلافاصله قبل از حضور مأموران از محل متواری شدند.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت تا اینکه در تحقیقات اولیه، مأموران ضمن شناسایی چند نفر از اوباش دخیل در این درگیری، دریافتند که علت وقوع این نزاع خونین، اختلاف حساب و انتقام جویی از یکی از اوباش منطقه بوده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس به واسطه اقدامات اطلاعاتی و شبانه روزی خود، در اوایل تیرماه، عاقبت محل اختفای ۴ نفر از متهمان این پرونده را در حوالی کهریزک شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه هر ۴ نفر را دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی انتقال دادند.

سرهنگ سلیمان آبادی در ادامه بیان کرد:با سرنخ‌های بدست آمده از بازجویی‌های فنی افراد دستگیر شده، ۶ نفر دیگر از متهمان دخیل در این پرونده در طول روز‌های گذشته شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، خاطر نشان کرد: در نهایت عصر روز پنجشنبه ۱۷ تیرماه، مأموران پلیس موفق شدند محل اختفای آخرین نفرات باقی مانده از این پرونده قدیمی که ۲ نفر از اوباش سابقه دار و اصلی در این نزاع بوده را در حوالی محله نعمت آباد شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

وی  با اشاره به اینکه هر ۱۲ متهم این پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند، تأکید کرد: از تمام توان خود استفاده می‌کنیم تا چنین هنجار شکنانی فرصت عرض اندام و ایجاد مزاحمت برای مردم را نداشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: