کد خبر: ۵۲۹۵۰۷
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از کشف ۱۲۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در یک منزل مسکونی خبر داد.

سرهنگ رضا علی بخشی فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در گفت و گویی، اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه مقادیر زیادی سیگار قاچاق در یک منزل مسکونی دپو شده است، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پاوا قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی منزل مذکور و انجام هماهنگی قضائی در بازرسی از محل، بیش از ۱۲۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف کردند.

سرهنگ علی بخشی گفت: ارزش سیگار مکشوفه بنا به نظر کارشناسان، ۶۰ میلیون تومان برآورد شد و پرونده به مراجع قضایی تحویل داده  شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت با تشریح جزییات پرونده دیگری، گفت: ماموران دایره قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی پاکدشت در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در یک منطقه کارگاهی اقدام به نگهداری اقلام قاچاق می‌کند  پس از هماهنگی با مرجع قضائی وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: در بازرسی این مکان ۳ هزار و  ۱۵۰ عدد قطعات ساخت گاز صفحه‌ای قاچاق شامل المنت، ترانس و فندک گاز کشف شد و یک نفر دستگیر و  پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ علی بخشی با بیان اینکه کارشناسان ارزش مالی این اقلام را ۳۵۰ میلیون تومان برآورد کردند، از شهروندان خواست به محض مشاهده موارد مشابه، مراتب را با شماره تلفن ۱۱۰ در میان بگذارند تا در اندک زمان ممکن بررسی و برخورد قانونی صورت گیرد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار