کد خبر: ۵۲۹۶۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: وقفه لیگ ما را از آمادگی دور کرد و بعد از سه بازی خوبی که انجام دادیم، آن وقفه کار ما را خراب کرد.

به گزارش شفاف، محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: بازی با ذوب‌آهن برای‌مان مهم است و باید سه امتیاز را کسب کنیم. البته برای هر دو تیم مهم است، چون امتیاز این بازی برای بقا در لیگ برای هر دو تیم مهم است. وقفه لیگ ما را از آمادگی دور کرد و بعد از سه بازی خوبی که انجام دادیم، آن وقفه کار ما را خراب کرد. در این چند بازی هم مستحق باخت نبودیم و با وجود ارائه دادن یک بازی خوب نتوانستیم امتیاز کسب کنیم.

او ادامه داد: امیدوارم بازیکنانم فردا با تمام انرژی‌ و تمرکزشان بازی کنند و تلاش مضاعفی داشته باشند تا امتیاز کاملی از این بازی کسب کنیم و خیال خودمان برای ماندن در لیگ راحت شود و امیدوارم چنین اتفاقی رخ دهد. ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است و مربی‌شان در نیم فصل اول اینجا بود و شناخت خوبی از تیم ما دارد. شرایطی برای‌ ذوب‌آهن به وجود امد که نتوانستند موفق باشند اما تیم خوبی هستند و امیدوارم از طرف دو تیم بازی خوبی ارائه شود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: امیدوارم هر تیمی که مستحق امتیاز و پیروزی بود، در بازی برنده شود. برای بازی فردا چند بازی مصدوم داریم اما نگران نیستیم چون بازیکنان جایگزین خوبی داریم. امیدواریم بازیکنان مصدوم‌مان هر چه زودتر برسند تا بتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: