کد خبر: ۵۲۹۷۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان گفت: امروز(چهارشنبه) پس از پایان دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی والیبال نشسته ایران برابر روسیه، ۱۲ بازیکن اصلی شرکت کننده در بازی‌های پارالمپیک توکیو مشخص خواهند شد.

به گزارش شفاف، هادی رضایی در ارزیابی از وضعیت تیم ملی والیبال نشسته ایران در دیدار تدارکاتی با تیم روسیه، اظهار کرد: برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم روسیه (قهرمان اروپا در سال ۲۰۱۹) شرایط خوبی را از لحاظ آماده‌سازی و شناسایی نقاط ضعف و قوت بازیکنان پس از ۲ سال دوری از مسابقات برای ما فراهم کرد و به اهداف پیش‌بینی شده در بازی‌های تدارکاتی دست پیدا کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان با بیان این که برگزاری این دو دیدار تدارکاتی هیچ هزینه‌ای برای تیم ایران نداشت، افزود: تمام هزینه‌های برگزاری این دو دیدار تدارکاتی توسط تیم روسیه پرداخت شده بود و برای تیم ما که قهرمان جهان هستیم برگزاری چنین دیدار تدارکاتی برد ـ برد بود.

او گفت: امروز پس از پایان دومین دیدار تدارکاتی تیم ایران برابر روسیه، ۱۲ بازیکن اصلی برای شرکت در بازی‌های پارالمپیک توکیو از بین ۱۴ بازیکن شرکت کننده در این دو دیدار تدارکاتی معرفی خواهند شد. البته در اردوی بعدی تیم ملی که از یکم مرداد آغاز می‌شود، دوباره هر ۱۴ بازیکن به اردوی آمادگی دعوت خواهند شد و تا یک ماه قبل از اعزام تیم به توکیو وضعیت بازیکنان با توجه به نقاط ضعف و قوتی که در دیدار تدارکاتی داشتند، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت تا در نهایت بهترین‌ها را عازم توکیو کنیم.

رضایی در پایان پیرامون این پرسش که آیا این دیدارهای تدارکاتی به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود یا خیر؟ اظهار کرد: چون زمان زیادی تا شروع بازی‌های پارالمپیک توکیو باقی نمانده است، فرصت کافی برای شرکت در دیدار برگشت نداریم و در این فاصله با برگزاری اردوهای داخلی سعی می‌کنیم بازیکنان را برای توکیو آماده کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: