کد خبر: ۵۲۹۸۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۱

از آنجا که آنر قصد دارد یک گوشی تاشو با صفحه نمایش اصلی 8 اینچی بسازد، جزئیاتی درباره این محصول جدید فاش شده است.

به گزارش شفاف،  آنر در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند تاشو است و یک منبع از Weibo برخی جزئیات مربوط به دستگاه را فاش کرده است. براسا اطلاعات فاش شده، آنر یک گوشی هوشمند با نمایشگر اصلی 8 اینچی به بازار خواهد آور ، در حالی که پنل دوم آن 6.5 اینچ خواهد بود.

این منبع همچنین افشا کرد که این پنل توسط BOE ، بزرگترین تولید کننده نمایشگر در چین تولید خواهد شد. شرکتی که در گذشته با هواوی کار کرده در حال حاضر روی فناوری جدیدی برای پوشش شیشه ای بسیار نازک قابل انعطاف برای محافظت از صفحه شکننده کار می کند.

همه ما می دانیم که Honor اکنون یک مارک مستقل است و از لحاظ تئوری روابط آن با هواوی قطع شده است ، اما در عمل هنوز شباهت های زیادی را مشاهده می کنیم. گوشی‌های هوشمند جدید آنر به بیرون تا می‌شوند و صفحه نمایش بزرگ 8 اینچی به یک پنل اصلی 6.6 اینچی تبدیل می شود و دیگری در پشت قرار دارد که برای تماس های ویدیویی و عکس های سلفی استفاده می شود.

این که آیا آنر این دانش را از شرکت مادر سابق خود یعنی هوآوی قرض خواهد گرفت یا اینکه به تنهایی در تلاش است چیزی منحصر به فرد بسازد، هنوز اطلاعات بیشتری در این مورد کسب نشده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: