کد خبر: ۵۲۹۸۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴

سرپرست تیم ملی والیبال گفت: هر مسئله، مشکل و ابهامی در روند تیم و انتخاب بازیکنان وجود دارد بعد از این المپیک قطعا روشنگری خواهد شد.

 به گزارش شفاف، امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال درباره شرایط تیم ملی والیبال و بازیکنان گفت: کار مقدمات سفر تیم ملی از مدت‌ها پیش آغاز شده است. عوامل کمیته المپیک و فدراسیون در حال تلاش هستند که بتوانند تیم را در بهترین شرایط اعزام کنند. با توجه به حرف و حدیث‌های فراوان و شایعات مختلف، 12 نفر تیم ملی مشخص شد. روز گذشته آلکنو در یک فضای بسیار خوب بعد از تمرین تیم، از کادر فنی تشکر و خداحافظی کرد. تیم ملی با عزمی راسخ و دعای مردم شنبه شب عازم مسابقات المپیک خواهد شد.

وی که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد، با اشاره به تغییرات نهایی و مشخص شدن اسامی تیم ملی زودتر از موعد اظهار داشت: این موضوع به خاطر تمریناتی بود که در روزهای آخر پیش آمد. آلکنو به دلیل خستگی زیاد بازیکنان تمرینات امروز را تعطیل کرد. روز شنبه هم یک تمرین سبک وزنه خواهیم داشت. زمان پرواز ساعت 23:30 است و مستقیم وارد دهکده می‌شویم. هنوز وضعیت بازی‌های تدارکاتی مشخص نیست، چرا که باید شرایط تمرینی به گونه‌ای باشد که پشت سر هم انجام شود و زمان برای گرم کردن بچه‌ها و آماده شدن برای بازی دوستانه وجود داشته باشد که بعید می‌دانم چنین شرایطی فراهم شود. کشورها هم هنوز خبری در این خصوص به ما ندادند. باید وارد آنجا شویم تا ببینیم برنامه به چه شکل است.

خوش خبر درباره حاشیه‌های اخیر تصریح کرد: حواشی به وجود آمده در بدترین زمان و شرایط ممکن برای تیم ملی بود و روی تمرینات و مسائل روحی و روانی اعضای تیم تاثیر گذاشت و یک مقدار دلسردی و عدم تمرکز به وجود آورد. تلاش شد این مشکل برطرف شود اما آنچه مسلم است اینکه این تیم در حال آماده شدن برای المپیک است و در هر لحظه ممکن است هر بازیکنی حذف یا اضافه شود. هر آمدن و رفتنی که همراه با حواشی باشد دیگر نمی‌توان این تیم ملی را نگه داشت. هنوز یک هفته‌ تا شروع بازی‌ها مانده است. همه را به آرامش و انگیزه دادن به تیم ملی دعوت می‌کنم. هر مسئله، مشکل و ابهامی در روند تیم و انتخاب بازیکنان وجود دارد بعد از این رقابت‌ها قطعا روشنگری خواهد شد.

سرپرست تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: آلکنو بعد از مسابقات برنمی‌گردد و داورزنی هم با تاخیر به تیم ملی ملحق می‌شود. با توجه به شرایط کرونایی تمامی تست‌ها را 10 روز قبل از پرواز انجام دادیم. یک تست هم روز گذشته انجام شد. یک تست هم به عنوان آخرین تست قبل از اعزام و پرواز انجام خواهیم داد. بقیه فرم‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای ورود به ژاپن را هم آماده کردیم و امیدوارم مشکل خاصی پیش نیاید.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار