کد خبر: ۵۲۹۸۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: رسالت و جایگاه دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، نخبگان این حوزه را جذب می‌کند.

به گزارش شفاف، علی اکبر حقدوست معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که با همراهی سیدحسن امامی رضوی دبیر شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پرشکی کشور، در نشستی با رییس، معاون و مدیران آموزشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، شرکت کرد، بابت پیشرفت‌های دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، به مسئولان این دانشگاه بیان کرد: این دانشگاه چند نقطه قوت دارد و سرمایه‌های نهفته‌ای را در خود جای داده که کمتر به چشم می‌خورند.

او تصریح کرد: خیلی از دانشجویان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در کل کشور، تاثیرگذار هستند، سهم تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه بالاست و اسم و رسم، رسالت و جایگاه ارزشمند آن، سبب درخشش بین المللی این دانشگاه با ماموریت‌های ویژه آن در حوزه‌های توانبخشی و سلامت اجتماعی شده است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت، با اشاره به ارتباط برقرارشده میان دو وزارتخانه بهداشت و علوم، پیشنهاد داد: به دلیل وجود مشکلات در مسیر جذب هیات علمی، خوش فکرترین، با هوش ترین، تاثیرگذارترین، و افراد قدر رشته‌های این دانشگاه را در کشور شناسایی کرده و نسبت به جذب آنان جهت همکاری با این دانشگاه اقدام کنید.

حقدوست در پایان سخنانش، ابراز امیدواری کرد که روز به روز بر اثربخشی این دانشگاه در حیطه‌های ملی و بین المللی افزوده شود.

پیش از سخنان معاون آموزشی وزارت بهداشت، سید حسن امامی رضوی دبیر شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پرشکی کشور گزارشی از تحقق اهداف آموزشی وزارت بهداشت طی سال‌های اخیر ارائه داد، ضمن آنکه محمدرضا خدایی معاون آموزشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و واحدی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش این دانشگاه، فعالیت‌های حوزه آموزش و برنامه‌های آن را تشریح کردند.

در پایان این دیدار نیز، مسئولان وزارت بهداشت از پروژه در دست اجرای آزمایشگاه توانبخشی دانشگاه دیدن کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار