کد خبر: ۵۲۹۹۵۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۴

ملی‌پوشان شمشیربازی کشورمان تأکید کردند که برای شادی دل مردم در المپیک تلاش خود را خواهند کرد تا مدال کسب کنند.

به گزارش شفاف، مجتبی عابدینی، شمشیرباز کشورمان در حاشیه مراسم بدرقه ورزشکاران المپیکی برای شرکت در مسابقات المپیک توکیو، اظهار داشت: انشاءالله تیم ملی شمشیربازی بتواند دل مردم را شاد کند. دوم و ششم مرداد روز بسیار مهمی برای جامعه شمشیربازی است تا بچه‌ها بتوانند مدال کسب کنند.

وی افزود: ما سرباز مردم هستیم و چیزی جز دعا از آنها نمی‌خواهیم تا چیزی که می‌خواهیم را بدست بیاوریم. تک تک این بچه‌ها زحمت کشیدند و جز مدال چیزی نمی‌خواهیم. از مردم می‌خواهم دعا کنند تا دست پر برگردیم.

همچنین علی پاکدامن دیگر ورزشکار شمشیرباز کشورمان گفت: ما باید سربازان وظیفه شناس کشور و نماینده شایسته برای مردم باشیم. امیدوارم در این دوره و زمانه و احوال مردم بتوانیم آنها را شاد کنیم.

محمد رهبری دیگر ملی‌پوش شمشیربازی هم عنوان کرد: خوشحالم که توانستم عضو کاروان شمشیربازی ایران اعزامی به المپیک باشم. همچنین خوشحالم المپیک بالاخره با یک سال وقفه برگزار خواهد شد. خدا را شکر می‌کنم که همه ملی‌پوشان سالم و در اوج آمادگی هستند. ان‌شاءالله به توکیو می‌رویم تا یک نتیجه خوب بگیریم.

وی ادامه داد: فدراسیون و پیمان فخری همه جوره ما را حمایت کرده‌اند و هیچ مشکلی نداشتیم. به شخصه برای من از سال قبل تا امسال خیلی خوب شد، هم به لحاظ روانی و هم به لحاظ جسمی توانستم خودم را به اوج علمکردم برسانم.

رهبری درباره شانس کسب مدال در المپیک گفت: خیلی امیدوارم به این موضوع هستیم. هدف اصلی ما مدال المپیک بوده و دنبال سهمیه نبودیم. به المپیک نمی‌رویم که فقط شرکت کننده باشیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: