کد خبر: ۵۲۹۹۹۱
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴

سخنگوی سازمان سنجش گفت: آزمون مقطع کارشناسی ارشد اوایل مرداد برگزار خواهد شد.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گویی، درباره برگزاری آزمون مقطع کارشناسی ارشد، اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد در نوبت صبح روز‌های چهارشنبه، ۶ مرداد، پنجشنبه، ۷ مرداد و جمعه، ۸ مرداد براساس اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

او درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه گفت: کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون متقاضیان از روز یکشنبه سوم مرداد بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

زرین آمیزی با اشاره به اینکه برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است، افزود: آن دسته از متقاضیانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم (رشته شناور) نیز بوده‌اند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از درگاه این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش تصریح کرد: در صورتی که در رابطه با سایر مندرجات کارت شرکت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی و با توجه به ثبت‌نام انجام شده، اشکالی مشاهده می‌شود، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ  ۸ مردادماه منحصراً به قسمت ویرایش اطلاعات کارت در درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و موارد مربوط را اصلاح کنید.

زرین آمیزی درباره رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در حین برگزاری آزمون، گفت: داوطلبان هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر متقاضیان فاصله مناسب را حفظ کنند و همراه داشتن ماسک سه لایه معمولی  از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی است.

گفتنی است، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می توانند برای دانستن اطلاعات بیشتر درباره آزمون کارشناسی ارشد به سامانه سنجش مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار