کد خبر: ۵۳۰۲۲۲
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲

هاشمی گفت: ۳۱ شهر امتحانی و ۳۵ دانشگاه علوم پزشکی برای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته ایم.

سعید هاشمی، رئیس مرکز سنجش پزشکی در گفت و گویی، اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ در زمان مقرر یعنی در روز‌های پنجشنبه ۳۱ تیر و جمعه اول مرداد در حوزه‌های امتحانی تعیین شده برگزار می‌شود.

او افزود: آزمون نوبت صبح از ساعت ۷:۳۰ و آزمون نوبت عصر رأس ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.

هاشمی ادامه داد: حدود ۷۲ هزار و ۸۶۵ نفر شرکت کننده در این آزمون داریم که تا دیروز ۴۶ هزار نفر کارت آزمون را دریافت کردند. البته افرادی که کارت آمون را دریافت نکرده اند، امروز می‌توانند برای دریافت کارت خود اقدام کنند.

به گفته او افرادی که روز جمعه کنکور دارند، می‌توانند کارت خود را حتی در روز پنج شنبه دریافت کنند.  

هاشمی تصریح کرد: در این بین حدود ۴۳۵ نفر هم هستند که اعلام ابتلا به کرونا کرده اند، به همین منظور اسامی آن ها به  دانشگاه‌ها داده شده تا در مکان‌های مجزایی از آن‌ها آزمون گرفته شود. 

رئیس مرکز سنجش پزشکی گفت: برای پذیرش ۸۵ رشته، حدود ۵۴ تا رشته و در کل ۱۱ مجموعه و ۴۳ رشته امتحانی وجود دارد، در نظر گرفته شده است. ۳۱ شهر امتحانی و ۳۵ دانشگاه علوم پزشکی برای برگزاری آزمون در نظر گرفته ایم.

او افزود: دانشجویان نگران برگزاری آزمون نباشند زیرا تمام شیوه نامه‌های بهداشتی در این دو روز توسط معاونت بهداشت بررسی و اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: