کد خبر: ۵۳۰۳۴۱
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴

سخنگوی پلیس گفت: هیچگونه مشکل امنیتی در سطح استان خوزستان وجود ندارد و تمام نقاط حساس شهرستانهای استان خوزستان مدیریت شده و تحت کنترل قرار گرفته است.

به گزارش شفاف، سردار مهدی حاجیان درباره آخرین وضعیت امنیتی استان خوزستان اظهار کرد: مردم ولایی و معتقد استان خوزستان با جدا کردن راهشان از اشرار و منافقین، در بازگشت امنیت و آرامش مجدد به استان نقش مهمی ایفا کردند که این هوشیاری و آگاهی قابل تقدیر است.

معاون اجتماعی و سخنگوی نیروی انتظامی ادامه داد: با وجود تلاش مذبوحانه افراد مغرض و شبکه‌های معاند برای افزایش تنش، اجازه هیچگونه تحرک و خرابکاری به افراد فرصت‌طلب داده نشد.

این مقام ارشد انتظامی با گرامیداشت یاد و خاطر "ضرغام پرست"؛ شهید راه نظم و امنیت در استان خوزستان و جانفشانی تمام رده‌های اجرایی، اتخاذ تمهیدات مناسب و هدایت مستمر و منظم عملیاتی و اشراف اطلاعاتی را از جمله اقدامات نیروی انتظامی در خنثی‌سازی تحرکات دشمنان نظام دانست و گفت: الحمدالله هیچگونه مشکل امنیتی در سطح استان خوزستان وجود ندارد و تمام نقاط حساس شهرستانهای استان خوزستان مدیریت شده و تحت کنترل قرار گرفته و تا این لحظه، بدون رویداد خاصی امنیت حکم‌فرما است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: