کد خبر: ۵۳۰۳۶۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳

کارشناس والیبال لهستان اعتقاد دارد ملی‌پوشان والیبال ایران شرایط سختی را به شاگردان هینن تحمیل کرده‌اند.

به گزارش شفاف، وویچخ دژیزگا کارشناس لهستانی والیبال در مورد شکست 3 بر 2 تیم ملی کشورش مقابل ایران در المپیک 2020 توکیو اظهار داشت: در ابتدای مسابقات بزرگ و به ویژه بازی‌های المپیک، همه انتظار شروع خوبی دارند. حریف برای ما شناخته شده بود. آنها با چیز خاصی ما را غافلگیر نکردند، اما مطمئناً این کار را از ست دوم انجام دادند و یک بازی خوب و قابل تکرار را انجام دادند.

کارشناس والیبال لهستان ادامه داد: والیبال، بازی تکرارهاست و ایرانی‌ها سطح بازی خود را تا پایان مسابقه حفظ کردند. به نظر می‌رسد که در این سیستم، پیش از هر چیز، ما فاقد نیروی تهاجمی کافی بودیم. ایرانی‌ها در حمله، کارایی بسیار خوبی داشتند، بنابراین سیستم دفاع و توپ‌گیری ما با شکست مواجه شد. 

پدر پاسور تیم ملی والیبال لهستان گفت: پس از روز اول مسابقات، برای من بسیار سخت است که قضاوت قطعی کنم که تیم ما ضعیف بازی کرده است. خواهیم دید که در بازی دوم و سوم چه اتفاقی می‌افتد. ساده‌ترین راه این است که بگوییم امروز تیم با تمام قدرت خود ظاهر نشد. این مسئله در واقعیت نشان داده شد که برخی از بازیکنان در حمله مشکل دارند.

دژیزگا تصریح کرد: حریف، شرایط سختی را به ما تحمیل کرد و باید این موضوع را پذیرفت. ما بعد از اشتباهات زیاد یا انجام یک بازی دراماتیک، شکست نخوردیم. آنها خوب بازی کردند، ما والیبال ترکیبی و با برنامه‌ای سطح بالا ارائه نکردیم و دریافت بسیار متوسطی داشتیم.

وی اضافه کرد: من نمی‌خواهم باخت تیم ملی لهستان را با مشکلات عصبی، توجیه کنم چون فکر می‌کنم ما یک تیم بالغ هستیم و همچنین اولین مسابقه، سخت‌ترین بازی یک تورنمنت است، اما وقتی بازیکنان 22 ساله ایرانی، فرصت عرض اندام پیدا می‌کند، دیگر هیچ بهانه‌ای پذیرفته نیست.

دژیزگا گفت: با این حال باید قبول کرد که بازی با ایران، مسابقه‌ای تأثیرگذار نبود. ما فرصتی برای پیروزی داشتیم، چون در ست پنجم، هر تیمی می‌تواند برنده شود. با این حال، حریف یک بازی کاملاً مستحکم انجام داد و ما نتوانستیم راهی برای مقابله با آنها پیدا کنیم. ما با آنها با راه‌حل‌های ساده جنگیدیم، اما شانس و کیفیت بازی به سود ایران بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: