کد خبر: ۵۳۰۳۹۱
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲

دنیای ورزش تورنتو نوشت: دروازه‌بان ۴۳ ساله فوتبال جهان از علاقه خود برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم ملی ایتالیا پرده برداشت.

                          آرزوی جالب بوفون در ۴۳ سالگی

به گزارش شفاف، تیم ملی ایتالیا توانست پس از ۵۳ سال به قهرمان اروپا بدل شود و در یورو ۲۰۲۰ تاریخ سازی کند. در این قهرمانی اما ستاره سابق آتزوری یعنی «جان لوییجی بوفون» حضور نداشت و او نتوانست که این جام را به کلکسیون افتخارات خود اضافه کند.

بوفون که اکنون در سن ۴۳ سالگی هنوز تمایل به بازی در مسابقات باشگاهی را دارد، اعلام کرده که دوست دارد در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در تیم ملی ایتالیا حضور داشته باشد.

وی در مصاحبه با گازتا دلااسپورت اظهار داشت: می‌خواهم ادامه بدهم زیرا رویا دارم. برای بازنشستگی عجله‌ای ندارم. اگر لحظه‌ای احساس کنم که نمی‌توانم، یک دقیقه بعد خداحافظی خواهم کرد. اکنون احساس خوبی دارم و در خانه با همسرم و فرزندانم روزگار خوبی را سپری می‌کنم اما باید بگویم که دوست دارم چیزهای مختلف را تجربه کنم و کار خاص انجام دهم. رویایی دارم که مثل آرمانشهر است و می‌خواهم به آن برسم و همین باعث شده تا از پا ننشینم.

بوفون گفت: مانچینی کاری خارق العاده در ایتالیا انجام داد. ما فقط می‌توانیم از او تعریف و تمجید کنیم. من در سن ۴۳ سالگی رویای حضور در جام جهانی را دارم ولی تقریبا می‌دانم که از سوی مانچینی دعوت نخواهم شد زیرا او بازیکنان و گروه خودش را دارد اما این مسئله مرا ناامید نخواهد کرد زیرا وقتی یک جام جهانی پیش رو است من جلو خواهم رفت و رویاپردازی خواهم کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: