کد خبر: ۵۳۰۴۲۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۲

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: برای حفظ سلامتی ورزشکاران اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو، کلیه اردوهای ورزشکاران پارالمپیکی به صورت قرنطینه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در تهزان در حال برگزاری است.

به گزارش شفاف، مسعود حمیدی اظهار کرد: در حال حاضر اردوهای پارالمپیکی از جمله تیراندازی، والیبال و وزنه برداری در فدراسیون جانبازان و معلولان و دوومیدانی در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و به صورت قرنطینه بدون هیچ مشکلی در حال برگزاری است و ورزشکاران در سلامتی کامل زیر نظر مربیان پیگیر تمرینات خود هستند. این اردوها تا زمان اعزام ورزشکاران به توکیو در تهران ادامه خواهد داشت.

وی همچنین درباره زمان شروع اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر نیز گفت: اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر هفته آینده در اصفهان برگزار خواهد شد و سپس آخرین اردوی تیم که وصل به اعزام است در تهران برپا می شود.

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان در پایان در پاسخ به این پرسش که با توجه به تشدید بیماری کرونا آیا خطری ورزشکاران پارالمپیکی را تهدید نمی کند، خاطرنشان کرد: تمام ورزشکاران واکسینه شده اند و اردوها نیز به صورت قرنطینه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است، بنابراین با مجوز فدراسیون پزشکی و ورزشی هیچ مشکلی برای برگزاری اردوها وجود ندارد و ورزشکاران اعزامی در سلامتی کامل بسر می برند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: