کد خبر: ۵۳۰۴۸۹
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲

مهاجم تیم فوتبال استقلال با پیشنهاد هنگفت مالی روبه‎ رو شده است.

                          مشتری ۳/۵ میلیون یورویی برای مهاجم استقلال


به گزارش شفاف، حضور ناگهانی مهدی قایدی پس از پایان مرحله نخست انتخابی جام جهانی در امارات به همراه سردار آزمون به قدری بحث برانگیز بود که بسیاری از کارشناسان پیش بینی کردند قطعاً این سفر می‌تواند نشانه محرزی بابت خروج وی در پایان لیگ بیستم از لیگ ایران باشد.

تصاویر منتشر شده از سفر چند روزه قایدی به امارات حکایت از این داشت، سفر وی یک سفر تفریحی نبوده، اما با این حال نزدیکان استقلال مدعی شدند این بازیکن با هماهنگی فرهاد مجیدی به امارات سفر کرده است، اما حضور یک مدیر برنامه سرشناس در تصاویر منتشر شده در عکس‌های یادگاری این بازیکن نشان می‌داد اهداف دیگری پشت پرده این سفر قرار دارد.

با این وجود پس از بازگشت قایدی به تهران، دلیل سفر ناگهانی مهاجم استقلال به امارات از سوی استقلالی‌ها و شخص قایدی مسکوت باقی ماند، تا ابهامات در این رابطه باقی بماند.

حالا، اما با نزدیک شدن به پایان فصل شنیده می‌شود، دلیل اصلی سفر قایدی به امارات یک پیشنهاد اغواکننده برای این بازیکن از سوی یک باشگاه سرشناس حوزه خلیج فارس بوده است.

شنیده می‌شود یک باشگاه متمول از طریق یکی از ایجنت‌های شناخته شده که با بازیکنان ایرانی سالهاست همکاری دارد قصد دارد با رقمی حدود ۳/۵ میلیون یورو این بازیکن را به خدمت بگیرد تا قایدی فصل آینده با پیراهن این باشگاه به میدان برود.

ماجرا وقتی نزدیک به واقعیت به نظر می‌رسد که فرهاد مجیدی در جریان مصاحبه خود با رسانه‌های گروهی پس از پیروزی دربی موافقت تلویحی خود را با ترانسفر قایدی اعلام کرد و در این باره گفت:مانع پیشرفت وی نخواهد شد.

اما اتفاق عجیب اینجاست که گفته می‌شود با وجود ارائه این پیشنهاد نجومی از سوی طرف مقابل، گویا رقم اعلام شده به باشگاه استقلال یک میلیون یورو کمتر از پیشنهاد اصلی است تا ابهامات در این باره افزایش یابد.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد جدایی مهدی قایدی از استقلال قطعی است و مهاجم ملی پوش و جوان آبی‌ها با اتمام فصل جاری از جمع شاگردان مجیدی جدا خواهد شد تا به واسطه این انتقال درآمدی هنگفت به حساب باشگاه استقلال سرازیر شود تا شاید آبی‌ها بتوانند پرونده‌های بین‌المللی خود را با این درآمد پرداخت کنند و قدری از بحران مالی فعلی رهایی پیدا کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: