کد خبر: ۵۳۰۷۰۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸

با جدایی پیام نیازمند از سپاهان اکنون بحث انتخاب گلر فصل بعد این تیم داغ شده و از علیرضا حقیقی به عنوان یکی از گزینه‌های جدی طلایی پوشان یاد می‌شود.

                          جابجایی میهج دو دروازه‌بان مطرح لیگ در ایران!


به گزارش شفاف، پیام نیازمند بعد از سه فصل حضور در اصفهان و ترکیب سپاهان با پیشنهاد حضور در لیگ پرتغال از این تیم جدا شد و اکنون از علیرضا حقیقی به عنوان گزینه جدی این تیم در فصل بیست و یکم یاد می‌شود.

گلر اسبق تیم ملی که سابقه دو حضور در جام جهانی و جام ملت‌ها را در کارنامه دارد، در ابتدای فصل بیستم نیز با پیشنهاد حضور در استقلال مواجه شده بود که در نهایت راهی گل گهر سیرجان شد و پیشنهاد امیر قلعه نویی را پذیرفت. حقیقی که در فصل گذشته با نمایش بی نقص خود سهم زیادی در بقای نساجی مازندران داشت، در گل گهر به خواسته خود نرسید تا اکنون برای فصل بیست و یکم شایعات جدیدی درباره آینده او مطرح باشد و از سپاهان به عنوان مقصد جدیدش یاد شود.

شایعه دیگر درباره انتقال دروازه‌بان‌ها مربوط به رشید مظاهری، دروازه بان کنونی استقلال است که گفته می‌شود مورد توجه امیر قلعه نویی و گل گهر سیرجان قرار گرفته‌اند. مظاهری نیز که در ابتدای فصل در انتقالی جنجالی از تراکتور راهی استقلال شد، در هفته‌های پایانی لیگ جایگاه خود را با درخشش دوباره سیدحسین حسینی از دست داده و در دو دیدار اخیر تنها به واسطه استراحت به گلر باسابقه آبی‌ها به ترکیب اصلی بازگشت. گفته می‌شود او در پایان فصل احتمالا بار دیگر با تغییر تیم راهی گل گهر خواهد شد تا شاگرد امیر قلعه نویی شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: