کد خبر: ۵۳۰۷۲۶
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۵

راند دوم جدول اصلی مسابقات تور جهانی زیر ۱۸ سال با پیروزی نمایندگان کشورمان در مقابل تنیسورهای ترکیه همراه بود.

به گزارش شفاف، رقابت‌های تور جهانی تنیس زیر 18 سال با انجام دیدارهای مرحله یک‌ هشتم نهایی بخش انفرادی دختران و پسران و مرحله یک چهارم‌ نهایی بخش دو نفره ادامه یافت.

در بخش پسران، علی یزدانی با نتیجه (2-6 و صفر-6) مقابل پارسا فخر ارا به برتری رسید ، پارسا افسری با نتیجه  (صفر-6 و یک-6) ونداد غیبی را شکست داد، رادین فهیمی با نتیجه ( صفر-6 و یک-6) مغلوب تنیسور ترک‌ شد،  امیر علی قوام با نتیجه ( صفر-6 و صفر-6) نیک یوسفیان را برد ، آریو جوادی با نتیجه ( 3-6 و یک-6) آتابای از ترکیه را از پیش رو برداشت ، سام پازوکی با نتیجه ( یک-66 و 5-7) مقابل نماینده ترکیه شکست خورد، سامیار الیاسی با نتیجه ( 2-6 و 4-6) علی بهشتی را برد و کسری رحمانی با نتیجه 2 بر یک دیگر تنیسور ترک را مغلوب خود کرد.

در بخش دختران نیز ، مشکات الزهرا صفی، سروین بازگیر را برد، ادا نامانوقلو‌ از ترکیه با نتیجه 2 بر صفر کیمیا ثاقب تهرانی را شکست داد، پرنیا رکن آبادی، تنیسور ترک را مغلوب کرد ، ایپک‌ دیگر نماینده ترکیه با نتیجه 2 بر صفر مقابل هانا سلطانی به پیروزی رسید، رومینا زینالی با نتیجه 2 بر یک از سد صنم از ترکیه گذشت، ارغوان سپهر با نتیجه 2 بر صفر مغلوب دیگر تنیسور ترکیه شد، فاطمه سادات زنجانی با برتری 2 بر صفر مقابل اوزکان از ترکیه راهی مرحله بعدی مسابقات شد و ماندگار فرزامی، مدیا مسگری را شکست داد تا به عنوان هشتمین تنیسور به جمع 8 نفر برتر صعود کند.

در بخش دو نفره نیز 8 مسابقه انجام شد و تیم‌های پیروز به نیمه نهایی راه یافتند.

تنیسورها فردا برای حضور در مرحله نهایی بخش دو نفره و نیمه نهایی بخش انفرادی با هم دیدار می‌کنند. مسابقات تور جهانی زیر 18 سال از 2 مرداد در زمین‌های مجموعه ورزشی 22 بهمن اصفهان آغاز و 9 مرداد با معرفی نفرات برتر به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: