کد خبر: ۵۳۰۷۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵

فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست کشور در پیامی به مناسبت روز جهانی محیط‌بان و جنگل‌بان نوشت: بی‌شک حفاظت از زیست‌بوم کشور ثمره دلاوری‌های محیط‌بانان و جنگل‌بانان است.

به گزارش شفاف، سرهنگ جمشید محبت‌خانی، فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست کشور در پیامی به مناسبت روز جهانی محیط‌بان  و جنگل‌بان، این روز را به تمامی محیط‌بانان و حافظان عرصه‌های طبیعی تبریک گفت.

متن پیام محبت‌خانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی محیط‌بان و جنگل‌بان (رنجر) بر تمامی بزرگواران خدمتگزار در سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری و منابع طبیعی گرامی باد. 

پاسداشت سالانه‌ این مناسبت نشان‌گر توجه جدی جامعه جهانی به نقش والا و بی‌بدیل این عزیزان در حفاظت از طبیعت، این میراث ارزشمند و بی‌بدیل بشری است و بی‌شک از ثمره‌ همراهی و ایثارگری این دلاورمردان در حفاظت از طبیعت و زیست‌بوم و حیات‌وحش کشورمان است که آب و خاک ایران زمین، در امنیت، سلامت و آرامش است.

در همین راستا، بایستی نقش اثرگذار فعالان مردمی و همیاران گمنام محیط‌بان و طبیعت را هم ارج نهاد و یقیناً مشارکت و همکاری این شیرمردان و شیرزنان، برگ زرینی است در کارنامه‌ پربار حفاظت از محیط زیست.

جا دارد، یاد و خاطره تمامی شهدای طبیعت، به‌خصوص محیط‌بانان و جنگل‌بانان شهید را گرامی بداریم و سلامتی و توفیق جانبازان و آسیب‌دیدگان در حفاظت از عرصه‌های طبیعی را از محضر الهی خواستار باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: