کد خبر: ۵۳۰۸۱۸
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۸
با کنار گذاشتن فیروز کریمی توسط جمشید نظمی؛

فیروز کریمی در هفته‌های پایانی لیگ بیستم نتایج نسبتا خوبی با تراکتور کسب کرد و در روز پایانی مسابقات لیگ برتر با درهم کوبیدن سایپا در تبریز با پنج گل ، به عنوان چهارمی لیگ دست یافت اما نظمی خواهان کمالوند بود

با تصمیم جمشید نظمی، فراز کمالوند رسما به عنوان سرمربی جدید تراکتور انتخاب شد.

به گزارش شفاف، و به نوشته رسانه رسمی باشگاه تراکتور، جمشید نظمی با اعلام این خبر گفت: پیرو جلسه صبح امروز (شنبه) هیات مدیره، پس از بررسی رزومه و برنامه مربیان مختلف پیشنهادی، آقای فراز کمالوند به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برای فصل آینده انتخاب و معرفی شد.

فراز کمالوند رسما سرمربی تراکتور شد

در حالی که فیروز کریمی در هفته‌های پایانی لیگ بیستم نتایج نسبتا خوبی با تراکتور کسب کرد و در روز پایانی مسابقات لیگ برتر با درهم کوبیدن سایپا در تبریز با پنج گل ، به عنوان چهارمی لیگ دست یافت، اما جمشید نظمی مدیرعامل جدید تراکتوری‌ها تصمیم خود را عملی کرد و کمالوند را به تبریز برگرداند تا تراکتور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا با این مربی مقابل النصر عربستان قرار بگیرد.

نظمی افزود: انتخاب آقای کمالوند به عنوان سرمربی جدید، با در نظر گرفتن تمامی جوانب اتفاق افتاده و برای او در این سمت آرزوی موفقیت داریم. همچنین از زحمات سرمربیان پیشین، اعضای کادر فنی و بازیکنان نیز تقدیر و تشکر می‌کنم.
مدیرعامل باشگاه تراکتور یادآور شد: امیدوارم در فصل آینده با همدلی و همراهی هیات مدیره و سرمربی جدید و همچنین حمایت هواداران، فصلی درخشان را برای تراکتور رقم بزنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: