کد خبر: ۵۳۰۸۲۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰

مدیر تولید واکسن "کوو ایران برکت" گفت: مجموع واکسن‌های تحویل شده از سوی ستاد اجرایی فرمان امام به وزارت بهداشت به یک میلیون و ۵۰۰ هزار دوز رسید.

به گزارش شفاف، حسن جلیلی درباره محموله جدید واکسن برکت گفت: امروز 200 هزار دوز جدید از واکسن کرونای برکت را برای تزریق عمومی تحویل وزارت بهداشت دادیم.

جلیلی افزود: در هفته‌های گذشته نیز یک میلیون و 300 هزار دوز واکسن کوو ایران برکت تحویل وزارت بهداشت شده بود و به این ترتیب تعداد واکسن‌های تحویل داده شده به 1.5 میلیون دوز رسید.

مدیرعامل کارخانه شفافارمد خاطرنشان کرد: از 25 خرداد و پس از صدور مجوز تزریق عمومی واکسن کوو ایران برکت توسط وزارت بهداشت، سرعت تولید نخستین واکسن ایرانی کرونا را افزایش دادیم و تاکنون حدود 5 میلیون دوز واکسن دراین کارخانه تولید و روانه بخش تست کیفیت شده که دراین مرحله 16 تا 20 روز بررسی کیفیت واکسن‌ها به زمان نیاز دارد و پس از تأیید کیفیت تحویل وزارت بهداشت می‌شوند.

گفتنی است تزریق عمومی واکسن کوو ایران برکت هم‌اکنون در اغلب استان‌های کشور توسط وزارت بهداشت درحال انجام است و این واکسن با استقبال خوبی ازسوی مردم روبرو شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: