کد خبر: ۵۳۰۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲

در حالی که دو نماینده روز اول کشتی فرنگی کشورمان در پیکارهای المپیک مقابل حریفان‌شان تن به شکست دادند، غول‌های کوبایی و ترک سنگین وزن فینالی زودهنگام در مرحله نیمه نهایی المپیک خواهند داشت.

به گزارش شفاف، رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک توکیو از صبح امروز (یکشنبه) در توکیو آغاز شد که علیرضا نجاتی در 60 کیلوگرم و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم دو نماینده ایران بودند که مقابل حریفان قرار گرفتند.

نجاتی متأسفانه عملکرد غیرقابل قبولی مقابل حریف ارمنی داشت و در ادامه با شکست آرمن ملکیان مقابل کشتی‌گیر اوکراینی، نماینده کشورمان از دور رقابت‌ها حذف شد. امین میرزازاده هم بعد از غلبه بر کشتی‌گیر کره جنوبی، 8 بر صفر مقابل میخایین لوپس کوبایی تن به شکست داد و حالا منتظر فینالیست شدن این کشتی‌گیر خواهد بود.

 

مرحله نیمه نهایی این دو وزن کشتی فرنگی از ساعت 13:45 امروز به وقت ایران برگزار خواهد شد. جایی که میخایین لوپس به مصاف رضا کایالپ خواهد رفت و جدای از اینکه نتیجه این کشتی برای امین میرزازاده اهمیت دارد، فینالی زودهنگام را در سنگین وزن شاهد خواهیم بود.

ژاپنی‌ها نیز با کنیچیرو فومیتا به دنبال رسیدن به فینال وزن اول هستند. فومیتا با لنور تمیروف اوکراینی مبارزه می‌کند و دیگر کشتی نیمه نهایی وزن 60 کیلو نیز بین ویکتور سیوبانو از مولداوی و  لوییز آلبرتو سانچز از کوبا برگزار خواهد شد.

در وزن 130 کیلوگرم نیز یاسمانی فرناندز از شیلی که به نیمه نهایی رسیده است، با یاکوبی کاجایا از گرجستان مبارزه می‌کند و میخایین لوپس پرچمدار کاروان ورزش کوبا به مصاف رضا کایالپ قهرمان جهان از ترکیه خواهد رفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: