کد خبر: ۵۳۰۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵

غیبت سراجی در روزهایی که باید پاسخگوی عملکرد ضعیف خود باشد، تعجب برانگیز است و معلوم نیست مدیران عالی گروه سایپا با این کارنامه تمایلی به ابقای او داشته باشند یا خیر!

 
 
 

مدیرعامل باشگاه سقوط کرده به لیگ دسته اول ، بعداز رقم خوردن این رخداد در ساختمان باشگاه حاضر نمی‌شود.

به گزارش شفاف، مهرداد سراجی که با مدیریت ضعیف و پرانتقادش تیم متمول و پر امکانات سایپا را برای نخستین بار در تاریخ لیگ برتر به دسته پایین‌تر سقوط داد، چند روزی است که به محل باشگاه نمی رود.

مدیرعامل غیرفوتبالی باشگاه سایپا که با سابقه و رزومه مسئول دفتری در سازمان تربیت بدنی دولت احمدی‌نژاد وارد مدیریت فوتبال شد و با استفاده از این فرصت به هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم راه پیدا کرد، در سالی پرحاشیه این باشگاه خوش سابقه را در کمال ناباوری به یک دسته پایین‌تر نزول داد.

مدیرعامل غیرفوتبالی سایپا بعداز سقوط به باشگاه نرفته !

تصمیمات مساله‌دار و مشاوره‌های بحث برانگیز در این باشگاه، باعث شد نارنجی بی‌حاشیه در یک فصل اخیر به اندازه کل ۲۰سال حضورش در لیگ برتر ، حاشیه و جنجال تقدیم رسانه‌ها کند. 

بودجه این باشگاه که به کارخانه خودروسازی سایپا وصل است، به مراتب بیشتر از باشگاه‌های شهرستانی بحران‌زده‌ای است که هزینه سفر و اقامت و تیمداری را هم نداشتند چه رسد به رقم قرارداد کادرفنی و بازیکنان.

حالا غیبت سراجی در روزهایی که باید پاسخگوی عملکرد ضعیف خود باشد، تعجب برانگیز است و معلوم نیست مدیران عالی گروه سایپا با این کارنامه تمایلی به ابقای او داشته باشند یا خیر!

نکته دیگر وضعیت فوتسال کشور در سالهای آتی با مدیریت سراجی است که در صورت تداوم تصمیم های غیرکارشناسی این چهره ناوارد می‌تواند اعتبار دهه‌های اخیر را یکجا ببازد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: