کد خبر: ۵۳۰۹۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰

سفر تیم ملی به بحرین حاشیه‌های متعددی داشت اما نتایج درخشان فوتبال در مقدماتی جام‌جهانی باعث شد همه آن زمزمه‌ها فراموش شود اما حالا یکماه بعداز آن صعود دلچسب، اخبار عجیبی در رسانه‌های داخلی منتشر شده که به همراهان تیم ملی مربوط می‌شود.

به گزارش شفاف، فردی که در جریان سفر تیم ملی به منامه برای حضور در رقابتهای مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی در نقش آشپز، همراه تیم ملی حضور داشته، به نوشته طرفداری قرار است پیمانکار جدید هتل آکادمی باشد.

البته واگذاری هتل آکادمی به پیمانکار جدید نیاز به تشریفات قانونی دارد و حتی در صورتی که فدراسیون بخواهد برای این کار، به اصطلاح ترک تشریفات بگیرد، باز هم باتوجه به نقش شرکت تجهیز، هتل المپیک و حتی وزارت ورزش در این ماجرا، واگذاری این هتل به یک شخص خاص به همین سادگی نخواهد بود اما شایعه شده از فردی که در بحرین به عنوان آشپز تیم ملی همراه ملی پوشان حضور داشت و البته گفته می شد فقط در ظاهر آشپز است و بیشتر از دوستان و نزدیکان محسوب می شود، به عنوان پیمانکار جدید فدراسیون و مدیر جدید هتل آکادمی نام می برند.

 این فرد در بحرین، هر از گاهی موقع سرو غذا بالای سر کارکنان آشپزخانه هتل حاضر می شد و در ظاهر آشپز تیم ملی بود اما نه بحرینی ها به او اجازه می دادند وارد آشپزخانه هتل شود و نه خودش تمایلی به این کار داشت تا جایی که آن زمان شایعه شد احتمالا او در پوشش آشپز همراه تیم ملی است. به هرحال، از همان شخص، حالا به عنوان پیمانکار جدید هتل آکادمی نام برده می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: