کد خبر: ۵۳۱۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶

مدافع ترکیه‌ای تیم فوتبال یوونتوس در آستانه پیوستن به تیم تحت‌هدایت گاسپرینی است.

به گزارش شفاف، مریح دمیرال که مدتی است درباره آینده حرفه‌ای‌اش شایعات زیادی مطرح است، در آستانه پیوستن قرضی به آتالانتا است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های ایتالیایی؛ یوونتوس با پیوستن قرضی این مدافع ترکیه‌ای به آتالانتا با بند خرید موافقت کرده است. ارزش این انتقال به طور کلی در صورت اجرای بند خرید در تابستان آینده به رقمی بین 25 تا 30 میلیون یورو خواهد رسید.

یوونتوس قصد دارد با این کار بخشی از بودجه لازم برای خرید مانوئل لوکاتلی از ساسولو را فراهم کند. این باشگاه ایتالیایی پیش از این روی دمیرال 35 تا 40 میلیون یورو قیمت گذاشته بودند اما به دلیل اینکه این بازیکن در دو سال اخیر با مصدومیت‌های روبه‌رو بوده و خیلی فرصت بازی پیدا نکرده، یووه مجبور است او را به رقم کمتری به آتالانتا بدهد.

مریح دمیرال که در سال 2019 با قراردادی به ارزش 18 میلیون یورو از ساسولو به یوونتوس پیوست، از اینکه در این تیم زمان کافی برای بازی به او نرسیده ناراضی است و به همین دلیل به دنبال پیوستن به تیمی دیگر است تا فرصت بازی پیدا کند. پیش از این از باشگاه‌های بایرلورکوزن و بوروسیا دورتموند نیز به عنوان مشتری این بازیکن یاد شده بود.

این مدافع 23 ساله که تا سال 2024 با باشگاه یوونتوس قرارداد دارد، فصل گذشته در 24 بازی راه‌راه پوشان تورین را همراهی کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: