کد خبر: ۵۳۱۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
فرنگی‌کار مازندرانی، ایران را در جدول بازی‌ها تکان داد

فرنگی کار ۹۷کیلویی ایران با غلبه جسورانه بر حریف فنلاندی در رده‌بندی، به مدال برنز المپیک رسید تا کشورمان بعداز ۱۱ روز در بازی های ۲۰۲۰ صاحب یک مدال شود و دوباره به جمع ۵۰کشور برتر برگردد!

محمدهادی ساروی در جدالی دیدنی به نشان برنز المپیک توکیو رسید.

به گزارش شفاف، فرنگی کار ۹۷کیلویی کشورمان با غلبه مقتدرانه بر حریف پرزور فنلاندی در مصاف رده‌بندی المپیک، به مدال برنز این مسابقات رسید تا کشورمان بعداز ۱۱ روز در بازی های ۲۰۲۰ صاحب یک مدال شود.

طلسم مدال المپیک شکست؛ ساروی برنز گرفت

محمدهادی ساروی کشتی‌گیر آملی دارنده مدال برنز امیدهای جهان و نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در دیدار رده بندی مقابل آروی ساوولاینن قهرمان زیر ۲۳ سال جهان ۲۰۱۹ از فنلاند به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه قاطع ۹ بر ۲ به برتری رسید و به مدال برنز المپیک رسید.

ساروی پیش از این در دور مقدماتی وزن ۹۷ کیلوگرم که روز گذشته(دوشنبه) برگزار شد، در دور نخست مقابل آدم بودجملین از الجزایر ۹ بر صفر به برتری رسید و در دومین مبارزه نیز برابر کریل میلوف دارنده مدال نقره ۲۰۱۸ جهان از بلغارستان با نتیجه ۶ بر صفر پیرو شد اما در نیمه نهایی برابر آرتور الکسانیان دارنده مدال های طلای جهان و المپیک با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم دیگر نماینده ایران در این رقابت ها بود که امروز(سه شنبه) برای کسب مدال برنز به روی تشک رفت اما مقابل شوهی یابیکو از ژاپن ۱۳ بر ۳ شکست خورد و به عنوان پنجمی بسنده کرد.

پیش از این محمدرضا گرایی در ۶۷ کیلوگرم راهی فینال شد تا تنها فینالیست کشتی فرنگی ایران در این رقابت ها باشد. وی بعد از ظهر فردا(چهارشنبه) برای کسب مدال طلا به مصاف پرویز نصیب اف از اوکراین می رود.

طلسم مدال المپیک شکست؛ ساروی برنز گرفت

 
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: