کد خبر: ۵۳۱۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱

نگاهی به اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران نشان می‌دهد که سیمانی‌ها با عرضه‌های گسترده راهی تالار معاملات خواهند شد.

به گزارش شفاف، شنبه هفته آینده شاهد عرضه گسترده شرکت‌های سیمانی در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا خواهیم بود به طوری که تاکنون شرکت‌های سیمان ارومیه، بجنورد، بهبهان، خاش، خزر، خوزستان، دشتستان، دورود، زنجان، ساوه، سپاهان، سفید شرق، سفید نی ریز، شاهرود، شرق، صوفیان، غرب، فارس، فارس نو، قائن، کردستان و صنایع سیمان سامان غرب برای عرضه‌های شنبه اعلام آمادگی کرده‌اند. تا لحظه تنظیم این خبر (۱۰ صبح) عرضه ۶۱۶ هزار و ۵۰۰ تن تایید شده و به نظر می‌رسد به این حجم افزوده شود.

گفتنی است، از اولین عرضه سیمان در بورس کالا که به تاریخ ۹ خرداد ماه بر می‌گردد درمجموع ۳ میلیون و ۳۲۸ هزار و ۴۳۰ تن سیمان از سوی ۳۷ شرکت سیمانی عرضه شد که پس از ثبت تقاضای ۳ میلیون و ۵۱ هزار و ۶۵۰ تنی، ۲ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۴۵۰ تن آن مورد معامله قرار گرفت. همچنین پس از عرضه بالغ بر ۷۳۰ هزار تنی سیمان در هفته گذشته، بازار با آرامش نسبی مواجه شده و قیمت‌ها در بازار نیز در سراشیبی قرار گرفت.

گفتنی است، با پذیرش‌های این هفته کمیته عرضه بورس کالا، شمار شرکت‌های سیمانی پذیرفته شده به عددد ۵۴ شرکت رسیده و این گویای عرضه‌های وسیع‌تر سیمانی در روز‌ها و هفته‌های آینده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: