کد خبر: ۵۳۱۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
کارشناس داوری:

پنالتی اول استقلال کاملا اشتباه بود زیرا دست یونس شاکری در امتداد بدنش قرار داشت و باز نبود که فضایی را اشغال کند. وحید کاظمی نزدیک صحنه بود و آن را دید اما نمی‌دانم چگونه پنالتی گرفت.

کارشناسان داوری به اتفاق پنالتی نخست استقلال مقابل گل‌گهر در نیمه نهایی جام حذفی را نادرست خوانده اند.

به گزارش شفاف، حیدر سلیمانی درباره عملکرد تیم داوری بازی استقلال و گل‌گهر اظهار داشت: اعلام خطا قبل از گل گل‌گهر درست نبود و بازیکن این تیم با زیرکی از وحید کاظمی خطا گرفت. بازیکن استقلال پای خود را به سمت وی پرتاب کرد اما برخوردی با بازیکن حریف نداشت.

وی ادامه داد: پنالتی اول استقلال کاملا اشتباه بود زیرا دست یونس شاکری در امتداد بدنش قرار داشت و باز نبود که فضایی را اشغال کند. وحید کاظمی نزدیک صحنه بود و آن را دید اما نمی‌دانم چگونه پنالتی گرفت.

کارشناس داوری فوتبال تصریح کرد: قبل از پنالتی دوم استقلال، توپ درون محوطه جریمه این تیم به شانه محمد نادری برخورد کرد و دست وی بسته بود. این صحنه پنالتی نبود. در ادامه خطا روی سبحان خاقانی به درستی پنالتی اعلام شد زیرا مدافع گل‌گهر این بازیکن را با خطا درون محوطه جریمه متوقف کرد و قبل از آن هم خاقانی در موقعیت آفساید نبود.

سلیمانی درمورد تنش‌های موجود در این مسابقه توضیح داد: افراد روی نیمکت بیشتر از بازیکنان داخل زمین کارت زرد گرفتند و ایراد نیمکت‌‌نشین‌ها و مربیان است که نمی‌توانند بازی را کنترل کنند. باید با این موضوع برخورد جدی شود.

وی ادامه داد: وحید کاظمی مانند متئو لاهوز اسپانیایی همیشه پرحاشیه قضاوت می‌کند. انتظار داشتیم عملکرد خوبی داشته باشد و کمیته داوران به دلیل قضاوت خوبش در بازی قبلی، داوری این مسابقه را به وی پاداش داد. با این وجود خطای منجر به گل گل‌گهر و پنالتی اول استقلال را اشتباه گرفت تا شب خوبی را پشت سر نگذارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: