کد خبر: ۵۳۱۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴

ایرنا نوشت: مقاومت اسلامی لبنان، مطالب مربوط به حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مناطقی در لبنان را که بامداد امروز از آنجا موشک شلیک شد را رد کرد.

                          مقاومت اسلامی لبنان به شایعات پایان داد

به گزارش شفاف، برخی رسانه ها روز جمعه گزارش دادند: ارتش رژیم صهیونیستی مناطقی را که نیروهای مقاومت اسلامی بامداد امروز از آنجا اقدام به شلیک راکت به فلسطین اشغالی کرده بودند، مورد حمله قرارداد.

به گزارش شبکه خبری المنار، حزب الله لبنان در بیانیه ای با تکذیب خبرهای مزبور اعلام کرد: این اخبار به هیج وجه صحت ندارد و دشمن صهیونیستی هیچ گونه حمله هوایی یا توپخانه ای به مناطقی که امروز از آنها موشک شلیک شد، انجام نداده است.

نیروهای مقاومت اسلامی روز جمعه در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی، مواضع این رژیم در مزارع شبعا را با چندین فروند راکت هدف قراردادند.

حزب الله لبنان روز جمعه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که ساعت ۱۱:۱۵ صبح امروز جمعه در پاسخ به حملات هوایی پنجشنبه شب رژیم صهیونیستی به زمین های باز در مناطق «الجرمق» و «الشواکیر»، گروههای « شهید علی کامل محسن » و « شهید محمد قاسم طحان » در مقاومت اسلامی، زمین‌های مجاور پایگاه اشغالگران اسرائیلی در مزارع شبعا را با ده‌ها فروند موشک ۱۲۲ میلی متری هدف قرار داد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: