کد خبر: ۵۳۱۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در پیامی به مناسبت فرا رسیدن " ۱۷ مرداد روز خبرنگار، این روز را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش شفاف، پیام مجید کیانپور به شرح زیر است؛

هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، یادآور عزیزانی است که با مجاهدت‌ و پشتکار به دنبال بیدارسازی جامعه و حق‌طلبی هستند. خبرنگاران به راستی سمبل تعهد، وظیفه‌شناسی، دلسوزی، آگاهی بخشی و مطالبه‌گریند که حتی جان‌ عزیزشان را برای روشنی بخشی، اطلاع‌رسانی و عینیت بخشیدن به آیه شریفه "نون والقلم مایسطرون" در طبق اخلاص گذاشته‌اند.

در دنیای امروز، خبر، محصول آگاهی و خردورزی و جزء لاینفک رسانه‌ است که تولید آن برای اطلاع ‌رسانی و ایجاد پل ارتباطاتی میان مردم و مسئولین و شفاف سازی، دارای اهمیت بوده و در حقیقت خبرنگار عامل روشنگری، بیداری و خردورزی در جامعه است.

نیک مـی‌دانیم رسالتی کـه شما خبرنگاران و تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی برعهده گرفته‌اید، عشق و صبری وصف ناپذیر مـی‎طلبد و در حقیقت حرفه خبرنگاری، تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه شناسی است و بی‌شک رسانه‌ها نقش ممتاز و بی بدیلی در تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی و زمینه‌سازی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور برعهده دارند.

بر این اساس شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک نیز به عنوان بزرگترین و معتبرترین آزمایشگاه فنی و مهندسی در کشور، سیاست جدید رسانه‌ای خود را بر اساس افزایش تولید محتوا و توسعه تعامل و همکاری با خبرنگاران و رسانه‌های تخصصی، دلسوز، بی غرض و آگاه به منظور ارتقاء فرهنگ کنترل کیفیت ساخت و سازها ، که در حقیقت منافع ملی را در پی خواهد داشت تبیین کرده است و از هر گونه پیشنهاد در راستای افزایش همکاری و بهره‌گیری از ظرفیت‌های ممتاز خبرگزاری‌ها و فعالان عرصه خبر استقبال می‌کند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار ، فرارسیدن 17 مرداد روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی را مغتنم دانسته و این روز شکوهمند را که در واقع روز پاسداشت قلم و ارج نهادن به مقام شامخ تمامی خبرنگاران، روزنامـه‌نگاران، صاحبان قلم و اندیشـه و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی است، تبریک عرض نموده و تداوم عزت و سربلندی و توفیقات این عزیزان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری شده است، بتوانیم به کمک تمامی متولیان و تلاشگران عرصه رسانه و خبر ، زمینه ساز تحقق مصادیق جهش تولید، پشتیبانی حقیقی و رفع موانع بوده و در این توفیق نیز سهیم باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: