کد خبر: ۵۳۱۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹

با رأی اعضای شورای شهر تهران «علیرضا جاوید» به‌عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب شد.

به گزارش شفاف، امروز در جریان نخستین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، مهدی چمران به بررسی نخستین دستور جلسه شورای اسلامی شهر تهران اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه احتمال دارد پروسه انتخاب و در نهایت صدور حکم شهردار جدید پایتخت به‌طول بینجامد به همین دلیل با مشورتی که با اعضا کردیم، قرار شد برای شهرداری سرپرست انتخاب شود.

وی تصریح کرد: بر همین اساس قرار شد علیرضا جاوید به‌عنوان سرپرست شهرداری پایتخت انتخاب شود که وی سوابق زیادی در شهرداری دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: زمانی که ما طرح جامع را برای تصویب در شورای‌عالی معماری داشتیم وی به‌عنوان نماینده ویژه شهردار تهران در جلسات حاضر می‌شد و حدود 25 جلسه برای بررسی طرح جامع در شورای‌عالی شهرسازی بحث و بررسی شد و مباحث را با دقت دنبال می‌کرد.

چمران گفت: بهترین گزینه  که ما می‌توانستیم به‌لحاظ تسلط و آگاهی به شهرداری و شهر و جهات دیگر انتخاب کنیم، علیرضا جاوید بود.

به گزارش شفاف، در نهایت، اعضای شورای اسلامی شهر تهران «علیرضا جاوید» را با 21 رأی مثبت به‌عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب کردند و سپس حکم وی توسط مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران صادر و ابلاغ شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: