کد خبر: ۵۳۱۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵

به گزارش شفاف، در حالی که سردار آزمون تا چند هفته پیش جزو گزینه های مورینیو برای خرید تابستانی آاس‌رم بود، حالا مشخص شده که این مربی سرشناس پرتغالی درپی کدام مهاجم سرشناس است.

ادین ژکو که هنوز یک سال دیگر با باشگاه رُم قرارداد دارد، مورد توجه باشگاه اینتر قرار دارد و یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های جانشینی روملو لوکاکو در ترکیب نراتزوری است. ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی جالوروسی اما مخالف جدایی این مهاجم بوسنیایی است.

گلزنی که مورینیو جای آزمون خواهان خریدش شد

روزنامه ایتالیایی «رپوبلیکا» حالا خبر می‌دهد در صورتی که ژکوی 35 ساله در این تابستان از رُم جدا شود، آقای خاص روی اضافه شدن مائورو ایکاردی به ترکیب تیم تحت هدایتش برنامه‌ریزی جدی خواهد کرد. مورینیو که احتمال جدایی ژکو را می‌دهد از مدیران باشگاه رُم خواسته تا مهاجم آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن را به خدمت بگیرند.

بر اساس گزارش این روزنامه، مدیران باشگاه رُم ملاقاتی هم با ایکاردی داشته‌اند، اما در صورتی که ژکو در نهایت در این تابستان در رم بماند، آنها قید به خدمت گرفتن مهاجم پیشین اینتر را خواهند زد. گفته می‌شود دووان زاپاتا مهاجم کلمبیایی آتالانتا محتمل‌ترین گزینه جانشینی لوکاکو در اینتر است.

در سوی دیگر روملو لوکاکو پس از دو فصل حضوری موفق در اینتر در آستانه عقد قرارداد با چلسی قرار دارد. او فصل اخیر با به ثمر رساندن 24 گل در 36 بازی سری A نقش بسزایی در قهرمانی اینتر در این رقابت‌ها آنهم پس از 11 سال داشت و در نهایت هم به‌عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل سری A معرفی شد.

ایکاردی هم که در تابستان 2019 در پی بروز یکسری اختلافات میان او و مدیران باشگاه اینتر و کنار گذاشته شدنش از برنامه‌های تاکتیکی آنتونیو کونته، برای یک فصل به پاری‌سن‌ژرمن قرض داده شد و در نهایت در تابستان گذشته قراردادش با این باشگاه فرانسوی تا سال 2024 قطعی شد، تاکنون در 64 بازی 34 گل برای PSG به ثمر رسانده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: