کد خبر: ۵۳۱۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید این باشگاه و هوادارانش باید با نبود لیونل مسی کنار بیایند و به آینده فکر کنند.

به گزارش شفاف، رونالد کومان پیش از برتری 3 بر صفر شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل بارسلونا در جام خوان گامپر، با اشاره به جدایی لیونل مسی از بارسلونا در خطاب به هواداران حاضر در ورزشگاه نوکمپ گفت: با وجود خداحافظی مسی، ما برای آغاز فصل جدید بسیار هیجان‌زده هستیم. ما متقاعد شده‌ایم که این فصل شادی‌های زیادی را به شما خواهیم داد. بازیکنان جوان آینده این باشگاه بزرگ هستند. بازی بدون تماشاگر در تمام طول فصل گذشته خیلی دشوار بود و خوشحالیم که دوباره شما را در ورزشگاه می‌بینیم.

سرمربی هلندی بارسلونا همچنین پس از این بازی گفت: وقتی بازیکنی همچون مسی از تیم جدا می‌شود، این طبیعی است که کنار آمدن با این موضوع برای همه سخت باشد، اما ما باید رو به جلو حرکت کنیم چون نمی‌توانیم اوضاع را تغییر دهیم. ما بای عالی بازی کنیم، به پیروزی برسیم و حتی سخت‌تر از گذشته کار کنیم. بازیکنان دیگری هستند که می‌توانند در پست مسی بازی کنند و نقش مهمی در این تیم ایفا کنند. ما حالا مسی را نداریم و باید به آینده نگاه کنیم و رو به جلو حرکت کنیم.

وی افزود: ما ممفیس دپای را به خدمت گرفتیم، کسی که در این بازی نشان داد می‌تواند واقعاً تأثیرگذار باشد. هافبک‌های ما باید بیشتر گلزنی کنند و مابقی اعضای تیم هم باید پیشرفت داشته باشند. جای بهترین بازیکن جهان همیشه خالی خواهد بود اما ما باید جدایی مسی را بپذیریم و دست به کار شویم. فکر کردن به گذشته فایده ای ندارد. ما قول‌های زیادی داده‌ایم.

 کومان در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما نتیجه خیلی خوبی مقابل یوونتوس کسب کردیم. فوتبالی معقول ارائه دادیم و به سطح خیلی خوبی رسیدیم. نِتو در درون دروازه خیلی خوب عمل کرد و گام رو به جلوی دیگری برداشتیم. بازیکنانی هم که در المپیک بوده‌اند هم به جمع ما اضافه خواهند شد، بنابراین با داشتن ترکیب کامل اوضاع بهتر هم خواهد شد. ما در مسیر درستی قرار داریم تا در اولین بازی فصل‌مان عالی رقابت کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: