کد خبر: ۵۳۱۴۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸

برخی هواداران اینتر که بابت جدایی ستاره بلژیکی خود عصبانی هستند، دست به تخریب نقاشی دیواری او زدند.

به گزارش شفاف، روملو لوکاکو شب گذشته (دوشنبه) شهر میلان رابه مقصد لندن ترک کرد تا روند انتقال 115 میلیون یورویی‌اش به چلسی را کامل کند. هواداران متعصب اینتر (کوروا نورد) که از تصمیم مهاجم بلژیکی خود برای ترک این تیم عصبانی هستند، درست ساعتی پس از رفتن این بازیکن از فرودگاه لیناته شهر میلان نقاشی دیواری او روی دیوار ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا تخریب کردند و به او این پیام را دادند «تو ثابت کردی که مثل بقیه هستی و برای پول زانو می‌زنی».

در اصل روی این نقاشی دیواری نوشته شده بود: «میلانوی عزیز، خوش آمدی»، اما هواداران متعصب اینتر همه چیز را به جز واژه «میلانو» از جمله نام پشت پیراهن لوکاکو را تخریب کردند. آنها همچنین بنری نصب کردند که روی آن نوشته شده بود «ما از همه شما خسته شده‌ایم».

هواداران کوروا نورد همچنین پیامی بلند در صفحه فسیبوک خود در خطاب به لوکاکو منتشر کردند که در بخشی از آن آمده است: «لوکاکوی عزیز، ما از تو انتظار رفتار صادقانه و شفافیت بیشتری داشتیم، اما  علیرغم این واقعیت ما به مانند یک پسر، همانند یکی از ما از تو محافظت کردیم، تو هم ثابت کردی که مثل بقیه هستی و برای پول زانو می‌زنی. ما بهترین‌ها را برایت آرزو می‌کنیم، حتی اگر حرص و طمع همیشه جواب ندهد».

لوکاکو در حالی از سوی برخی هواداران اینتر مورد بی‌مهری قرار گرفت از زمان پیوستنش به اینتر در تابستان 2019، در این تیم ایتالیایی فوق‌العاده ظاهر شد و 64 گل برای نراتزوری به ثمر رساند. او فصل اخیر هم با به ثمر رساندن 24 گل در 36 بازی سری A نقش بسزایی در قهرمانی اینتر در این رقابت‌ها آن هم پس از 11 سال داشت و در نهایت هم به عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل سری A معرفی شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: