کد خبر: ۵۳۱۴۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵

سازمان بازرسی در جلسه‌ای با مدیران باشگاه‌های دولتی از جمله استقلال و پرسپولیس درخواست کرده که قراردادهای نامتعارف با بازیکنان بسته نشود.

به گزارش شفاف، چندی پیش سازمان بازرسی کشور جلسه‌ای را با مدیران باشگاه‌های دولتی از جمله استقلال و پرسپولیس برگزار کرد. در این جلسه از مدیران باشگاه‌ها خواسته شد که طبق بودجه باشگاه اقدام به بستن قرارداد با بازیکنان کنند، همینطور از بستن قراردادهای سنگین و غیرمتعارف نیز جلوگیری شود.

برخی از مدیران باشگاه‌ها در این جلسه اعلام کردند که تعدادی از باشگاه‌ها با بازیکنان قرارداد دلاری و حتی یورویی می‌بندند و کار برای باشگاه‌های دولتی برای رقابت در بازار نقل‌وانتقالات سخت می‌شود. با این شرایط، مدیران تحت فشار قرار می‌گیرند و بهتر است نهادی مانع بستن قراردادهای دلاری با بازیکنان شود. سازمان بازرسی اعلام کرده که به طور حتم اجازه بستن چنین قراردادهایی از سوی برخی از باشگاه‌ها داده نخواهد شد.

مدیران استقلال و پرسپولیس با توجه به اعلام سازمان بازرسی، کار سختی برای برای تمدید قرارداد بازیکنان و جذب بازیکنان جدید خواهند داشت. پیگیری‌ها نیز نشان می‌دهد با وجود اعلام سازمان بازرسی، برخی باشگاه‌ها خیلی زود اقدام به بستن قرارداد بازیکنان با رقم‌های سنگین شده‌اند.

سازمان بازرسی سال گذشته به برخی از قرارداد باشگاه‌ها با بازیکنان ورود کرد و از مدیران آنها خواست در رقم قراردادشان تجدید نظر کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: